توکن اف فورس چیست؟

توکن اف فورس چیست؟

توکن اف فورس نوعی ارز دیجیتال می باشد که هدف بوجود آوردن شرایط دموکراسی برای افزایش بهره وری پروژه های فعال در رسته حفظ و نگهداری انرژی و همچنین ایجاد موقعیت ها و شرایط سرمایه گذاری در این زمینه را دنبال می کند.همچنین برای رسیدن به این هدف از خدمات بلاک چین بهره می گیرند تا فعالیت شرکت ها را آسان تر نمایند. علاوه بر این اف فورس همانند یک مشاور فعالیت می کند و پروژه ها را در مراحل بودجه بندی و توسعه راهنمایی می کند.

تاریخچه اف فورس

ارز دیجیتال اف فورس یا EFFORCE  در سال ۲۰۱۸ میلادی با همکاری و مشارکت استیو ووزنیاک که هم بنیانگذار اپل می باشد و دانشمندی در زمینه کامپیوتر است که با طراحی کامپیوتر های اولیه اپل سبب تغییرات وسیعی در زمینه میکرو کامپیوتر های شخصی گردید، بوجود آمد.WOZX  توکن اختصاصی اف فورس می باشد که بسیار کاربردی است و اشاره به استیو ووزنیاک دارد و مفهوم بزرگ مغز فناوری اطلاعات را منتقل می کند.در این پروژه افرادی که هدف افزایش بهره وری انرژی در فرآیند های صنعتی را دارند با توزیع کنندگان مربوطه در ارتباط هستند و مبالغ مختص حفظ انرژی به وسیله توکن WOZX پرداخت می گردد.

نحوه کار

مقوله تامین اعتبار و ایجاد پروژه در اف فورس پیاده و ساده سازی شده است و مراحل آن بدین شکل می باشد :شرکت خدمات رسان در زمینه انرژی پروژه ای جهت افزایش بهره وری را به ثبت می رساند که باید اعتبار آن توسط تیم اف فورس تایید شود.سپس اف فورس به توسعه طرح می پردازد و سرمایه مورد نیاز و بازگشت آن را ارزیابی می کند.بعد ازآن جزئیات سرمایه گذاری، سرمایه گذاران، زمان بازگشت سرمایه و … را با تنظیم قرارداد عملکرد انرژی ارائه می کند.

در مرحله بعد به جذب سرمایه عمومی می پردازد که سرمایه گذاران می توانند با خرید توکن، کل یا مقداری از سهام را متعلق به خود کنند.سپس به وسیله اتصال محاسبه گر های هوشمند به سیستم بلاک چین، مقدار انرژی ذخیره شده محاسبه می گردد که بر اساس مگاوات بر ساعت است و اطلاعات آن به شکل اعتبار در صفحه شخصی سرمایه گذاران قرار داده می شود و امکان خرید و فروش آن نیز میسر می گردد.

در نهایت باید گفت که انرژی ذخیره شده توسط افراد توکنیزه شده و به افراد دیگری که به آن نیاز دارند داده می شود و این مورد را هم باید دانست که اف فورس اولین سیستمی است که امکان کسب سود را برای افراد به وسیله اشتراک گذاری انرژی های ذخیره شده از پروژه های فعال در این زمینه در سراسر جهان را ایجاد کرده است.

همچنین به عنوان نکته آخر باید گفت که تعداد کل عرضه این توکن یک میلیارد است که تصمیم بر این است که هیچ توکن دیگری ارائه نشود و بد نیست این را هم بدانیم که قیمت این توکن در ابتدای عرضه خود ۱/۵ دلار بود.

برگرفته از : سایت رمز ارز

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =

ارز Dodo چیست؟
ارزهای دیجیتال
زرین حاتمی

ارز Dodo چیست؟

DODO یک صرافی غیرمتمرکز است که بر روی زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس ساخته شده است و هدف آن دسترسی بیشتر به نقدینگی DeFi است.

قرارداد های هش با محدودیت زمانی
ارزهای دیجیتال
khabaz

قرارداد های هش با محدودیت زمانی HTLC

قرارداد هش با محدودیت زمانی یا به عبارت دیگر زمان دار، نوعی قرارداد هوشمند است که در برنامه های کاربردی بلاکچین برای از بین بردن