ایسیک چیست؟

ایسیک چیست

ایسیک یکی از به صرفه ترین روش های استخراج بیت کوین و سایر رمز ارز ها می باشد که اکثر افراد آن را به اسم ماینر می شناسند در صورتی که باید بگوییم در برخی از قسمت ها از ریگ ماینینگ جلوتر است و در بعضی از قسمت های دیگر نسبت به آن عقب تر می باشد.در حقیقت خود واژه ایسیک به معنای مدار هایی هستند که هدف خاصی را دنبال می کنند اما در ارز های دیجیتال معنای متفاوتی دارد.

سایت شمع سبز به شما می گوید که این ایسیک ها چه هستند.

همانطور که بالاتر گفتیم وقتی اسم ایسیک می آید خیلی از افراد به یاد ماینر می افتند که دلیل آن این است که ماینرهای ایزیک به صورت فشرده و جمعی بنا شده اند که بد نیست اضافه کنیم که خود ایزیک ها، چیپ هایی هستند که نسبت به چیپ های معمولی سریع تر می باشند، کارایی بهتر و بیشتری دارند و توسعه پذیری بالاتری را به همراه دارند اما تولید و حتی یک تغییر کوچک در آن ها به هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد.

دلایل استفاده از ایسیک ها

قبل از این که بدانیم به چه دلایلی از ایسیک ها استفاده می شود بد نیست یادآوری کنیم که وظیفه ماینرها شناسایی ارقام و حروفی به نام تابع هش می باشد که در واقع سعی می کنند با توجه به توان پردازش خود، مسائل ریاضی را حل کند زیرا اولین ماینری که زودتر از بقیه آن را حل نماید، بیت کوینی به جهت پاداش خویش دریافت می کند.همچنین بعضی از افراد اقدام به استخراج بیت کوین کش می کنند و یا تمایل دارند که بیت کوین به دست آمده را با بقیه افراد شریک شوند و با متصل کردن خود به استخر استخراج، از توان استخراج کردن سایر افراد هم بهره می برند و در پاداش شریک می شوند.لازم به ذکر است که بعضی از افراد ریگ های ماینینگ را به ایسیک ارجح تر می دانند در صورتی که به دلایل متعدد، ماینر های ایسیک پر طرفدارتر هستند.

این دلایل محبوبیت عبارتند از :

۱-انرژی کمتر مصرف کردن: زیرا فقط به استخراج مثلا بیت کوین روی می آورند و تمام تمرکز خود را می گذارند که انرژی کمتری مصرف می شود و کارایی بهتری دارد.

۲-قیمت مناسب: که با توجه به کارایی بالایی که دارند از قیمت بسیار مطلوبی برخورداند و نسبت به سایر رقبای خود پیشتاز هستند.

۳-سود بیشتر : سبب می شود با تکیه و اعتماد به ماشین حساب ماینر با اطمینان بگوییم که استفاده کنندگان از آن در شرایط کاملا یکسان، سود بیشتری را بدست می آورند.

و …

اما در آخر این را هم اضافه کنیم که قطعا دستگاه ایسیک بی نقص نمی باشد و در کنار تمام ویژگی های مثبت خود، ایرادات و مشکلاتی را هم به دنبال دارد.

برگرفته از : سایت رمز ارز

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

پارانولیک سار
تحلیل تکنیکال
khabaz

اندیکاتور پارابولیک سار SAR

اندیکاتور پارابولیک سار توسط معامله گران برای تعیین جهت روند و برگشت بالقوه قیمت استفاده می شود که برای شناسایی نقاط خروج و ورود مناسب

شاخص پوشاننده
تحلیل تکنیکال
khabaz

شاخص پوشاننده Envelope

پوشاننده ها شاخص های تحلیل تکنیکال هستند که به طور معمول در نمودار قیمت با مرزهای بالا و پایین ترسیم می شوند.متداول ترین نمونه این