ارز CVX چه می باشد؟

ارز CVX چه می باشد؟

Convex Finance (CVX Coin) پلتفرمی غیرمتمرکز است که در آن می‌توانید در برنامه غیرمتمرکز Curve تراکنش انجام دهید، تراکنش‌ها را به راحتی مشاهده کنید و همچنین پاداش‌های Curve را افزایش دهید. هزینه های تراکنش در Convex بین دارندگان توکن CVX و CRV توزیع می شود. اطلاعات دقیق در مورد اینکه Convex Finance coin CVX چیست، چگونه کار می کند، چقدر هزینه دارد، و از کجا باید خرید را در ادامه مطلب خواهیم دید.

ارزConvex Finance (CVX) چیست و چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال Convex Finans تراکنش ها را در صرافی کریپتو Curve تسهیل می کند و یک رابط واحد ارائه می دهد. همچنین برای استفاده از این پروتکل، پاداش های کریپتو CVX را بین ارائه دهندگان نقدینگی ارزهای دیجیتال توزیع می کند. Convex Finance توسط تیم Curve به دلیل کارمزد تراکنش در شبکه اتریوم ایجاد شد. این تیم همچنین تراکنش‌های پیچیده را روی یک پلتفرم ادغام کرده و کارمزد تراکنش‌ها را کاهش داده است.

یک رابط کاربر پسند با کاهش عملیات انجام شده در ده ها تب در Curve به چند تب در Convex ایجاد شده است. این رابط را می توان به راحتی مدیریت کرد و هزینه های تراکنش را می توان ذخیره کرد. در مجموع ۱۰۰ میلیون نسخه Convex منتشر خواهد شد. بقیه توکن‌های CVX که ۳۰ درصد آن به تیم اختصاص داده شده است، تقریباً برای همه کاربرانی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند توزیع می‌شود.

اگرچه این پلتفرم که در ۲ هفته اول روی ۳ میلیارد دلار قفل شده بود، همچنان جدید است، اما توانسته کاربران زیادی را به این پلتفرم جذب کند. کاربرانی که ارزهای رمزنگاری شده را در این پلتفرم قفل می‌کنند، حق دریافت بسیاری از ارزهای رمزنگاری‌شده و همچنین Curve DAO Token و پاداش‌های CVX متعلق به Convex Finans را خواهند داشت.

چگونه CVX بخریم؟ قیمت ارز دیجیتال CVX چقدر است؟

ارز دیجیتال CVX را می توان از صرافی های ارزهای دیجیتال لیست شده خریداری کرد. با این حال، باید مراقب بود که مبادله مورد معامله “قابل اعتماد” باشد. از ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱، قیمت ۱  ارز دیجیتال CVC در حدود ۱۲.۳۹ دلار معامله می شود.

چگونه Convex Finance از veCRV برای افزایش پاداش برای ارائه دهندگان نقدینگی Curve استفاده می کند

اساساً، همه افرادی که از Convex استفاده می‌کنند دارایی‌های خود را با هم ترکیب می‌کنند تا پلتفرم بتواند CRV بیشتری به دست آورد، آن را به veCRV تبدیل کند، سپس تقویت را برای همه دارندگان نشانه Curve LP به حداکثر برساند.

 حالا از شما می پرسیم که آیا این امر برایتان مهم نیست که سهام شما در استخر Curve چقدر بزرگ یا کوچک است. تا زمانی که نشانه‌های Curve LP دارید، Convex معمولا به شما امکان می‌دهد حداکثر پاداش را از آنها دریافت کنید.

معمولاً  این مورد را تایید میکنیم زیرا همه استخرهای Convex به حداکثر افزایش نمی یابند. برخی در ۱.۸۹ x نشسته اند، در حالی که برخی دیگر در ۲.۵x ثابت هستند. چیزی که باعث می شود برخی استخرها بیشتر از بقیه تقویت شوند، میزان veCRV اعمال شده به استخر است.

مزایای کلیدی ارائه نقدینگی به Curve و سپرده گذاری توکن های LP به Convex

Convex یک مسیر چهار وجهی نسبتاً قدرتمند به سمت درآمد غیرفعال به شما می دهد. اگر نقدینگی را به یکی از استخرهای نقدینگی Curve با پشتیبانی Convex ارائه دهید، جریان های درآمدی زیر را دریافت خواهید کرد:

بهره نرخ پایه

کارمزد معاملات پلتفرم Slice of Curve

 پاداش CRV با تقویت CVX

توکن های CVX از طریق استخراج نقدینگی CVX

حتی اگر مبالغ هنگفتی از نقدینگی به Curve ارائه نمی‌دهید، توکن‌های خود را در استخر Curve تنظیم کرده و فراموش می‌کنید، پس سپرده گذاری طولانی مدت توکن‌های LP به Convex می‌تواند بسیار سودآور باشد.

بررسی توکن CVX

توکن Convex (CVX) یک توکن ابزاری است که برای دریافت سهمی از هزینه‌های پلتفرم Convex استفاده می‌شود. برای دریافت هزینه های Convex، CVX خود را برای دریافت توکن های cvxCRV قرار دهید. هر چه درآمد پلتفرم توسط Convex بیشتر باشد، ارزش بیشتری بین دارندگان cvxCRV توزیع می شود.

درک Curve Finance و توکنveCRV

Curve یک صرافی غیرمتمرکز با تمرکز زیاد بر روی استیبل کوین ها است. از آنجایی که استیبل کوین‌ها نسبت به سایر ارزهای دیجیتال نوسان کمتری دارند، برای تامین‌کنندگان نقدینگی مناسب هستند تا از ضررهای دائمی جلوگیری کنند.

جایی که Curve برای LP ها بسیار شیرین می شود، ساختار پاداش آن است. توکن‌های منحنی (CRV) به‌عنوان پاداش تولید محصول برای LPها صادر می‌شوند و به veCRV (CRV با رأی محتوم‌شده) قابل تبدیل هستند.

veCRV فقط یک نام فانتزی برای CRV قفل شده در زمان است که می تواند در حکمرانی، افزایش پاداش، کسب کارمزد معاملات و دریافت airdrops استفاده شود. هرچه veCRV بیشتری داشته باشید، بیشتر می توانید پاداش های CRV را از استخر نقدینگی خود افزایش دهید.

اگر حداکثر مقدار veCRV مورد نیاز برای نقدینگی سپرده شده خود را اعمال کنید، می توانید پاداش های CRV خود را تا ۲.۵ برابر افزایش دهید. البته، هر چه توکن‌های بیشتری را در استخر LP کنید، veCRV بیشتری برای تقویت تا ۲.۵ برابر مورد نیاز است.

برای دریافت آن حداکثر پاداش، veCRV زیادی لازم است. اگر شما یک LP کوچک هستید، احتمالاً نمی خواهید از خرید CRV، قفل کردن آن در veCRV، و سپس استفاده از آن برای تقویت آن  مشکل زیادی را متحمل شوید . و اگر LP بزرگی هستید، مقدار نجومی veCRV مورد نیاز برای افزایش حداکثری ممکن است دست نیافتنی به نظر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =

طرح پانزی
ارزهای دیجیتال
khabaz

طرح پانزی چیست

طرح پانزی Ponzi  یک کلاهبرداری متقلبانه می باشد که امیدوار است نرخ بالایی از بازده را دارا باشد و خطر کمی برای سرمایه گذاران  به

ارز دیجیتال Mana را  بشناسیم
ارزهای دیجیتال
زرین حاتمی

ارز دیجیتال Mana را  بشناسیم

مقدمه ارزهای دیجیتال از زمانی که پا بر این دنیا گذاشته توانستند تغییرات گسترده ای را در اقتصاد کلیه کشورها ایجاد کنند. با استفاده از

الگوی چکش و چکش وارونه
کلیپ
khabaz

الگوی چکش و چکش وارونه

در این ویدئو شما را با یکی از متداولترین الگوهای کندل استیکی آشنا می کنیم که می تواند به شما در تحلیل تکنیکال کمک نماید.