در رابطه با کریپتو تب بیشتر بدانیم

کریپتو تب

کریپتو تب در فضای اینترنت می باشد که کار اصلی آن استخراج بیت کوین از طریق قدرت CPU های معمولی است.در حقیقت مرورگر های استخراج بیت کوین به مقدار بسیار اندک بیت کوین استخراج می کنند که بر پایه ساتوشی محاسبه می شود و به گفته خود این سایت ها، این فرآیند برق زیادی مصرف نمی کند و آسیبی به کامپیوتر شما نمی رساند.در واقع کریپتو تب یک نوع مرورگر است که بسیار شبیه به کروم می باشد و قابلیت اضافه کردن پلاگین، مدیریت تاریخچه، مدیریت حساب های کاربری و … را دارا می باشد و آن ها را پوشش می دهد.

هدف اصلی این مرورگر استخراج بیت کوین به محض ورود کاربر که به ازای این فعالیت مقدار ساتوشی به جهت پاداش اعطا می گردد.برای این کار به سادگی می توان از سایت های معتبر کریپتو تب را دانلود کرد و بعد از نصب، آن را باز نمود و به وسیله حساب گوگل به آن وارد شد و در نهایت تمام تنظیمات موجود مانند لیست علاقمندی ها و … را شخصی سازی کرد.

همچنین یک روش استخراج رایگان دیگر هم وجود دارد که می توانید ارز دیجیتال بدست آورید

با فاست بیت کوین بیشتر آشنا شویم

استخراج و برداشت در crypto tab

برای شروع به استخراج باید بعد از ورود به کریپتو تب به قسمت تنظیمات مراجعه کرده و حساب کاربری مورد نیاز را به یکی از حساب های شخصی موجود در شبکه های اجتماعی که حداقل یکی از آن ها برای مواقع احتمالی و بازیابی حساب لازم می باشد، متصل نمود و بعد از آن، عملیات استخراج بدون نیاز به هیچ چیز دیگری شروع می شود.این مورد را باید اضافه کنیم که حداقل مقدار لازم در مرورگر کریپتو تب برای برداشت، ۰/۰۰۰۰۱ بیت کوین می باشد و برای برداشت آن حتما باید آدرس بیت کوین شخصی را ثبت نمود.

در نهایت برای برداشت موجودی ابتدا باید وارد کریپتو تب شد و آدرس کیف پول و مقداری که مد نظر برای برداشت می باشد را تعیین نمود.لازم به ذکر است تا به امروز، پرداختی های کریپتو تب دو بار در طول روز و به صورت دستی است که قرار بر این می باشد تا در آینده ای نزدیک این کار اتوماتیک شود.

ویژگی های کریپتو تب

کریپتو تب ویژگی های زیادی دارد که در اینجا به تشریح چند مورد از آن ها می پردازیم که عبارتند از :

۱-پلاگین ها یا افزونه ها که باعث می شود افراد بتوانند پلاگین های مورد نظر خود را اضافه کنند و خبر خوب این که این سیستم از افزونه های کروم هم پشتیبانی می کند.

۲-پشتیبانی از مرورگر های متنوع که سبب شده است علاوه به مرورگر بودن خود کریپتو تب، سایر مرورگر ها همانند کروم، اپرا، فایر فاکس، سافاری و … را هم پوشش می دهد.

۳-دعوت از دوستان که سبب می شود از طریق معرفی افراد مورد نظر و با توجه به ده سطح که برای این کار در نظر گرفته شده است، پاداش دریافت نمود.

۴-پرداخت راحت که بعد از رسیدن به حداقل مقدار مورد نیاز به راحتی و در هر زمانی که نیاز باشد، مقادیر مورد نظر را دریافت نمود.

۵-ایجاد زیر مجموعه که باعث می شود همانند شرکت های هرمی، با فعالیت افراد زیر مجموعه خود درآمد خود را افزایش دهند اما به دلیل این که افراد پایین تر، در مقابل انرژی که می گذارند درآمد ناچیزی برداشت می کنند از این کار فاصله می گیرند که سبب کاهش سود افراد بالا تر می گردد.

و …

اما بهتر است این را بگوییم که در حالت کلی این کار تضمین شده است ولی با توجه به حداقل مقدار برای برداشت، برق مصرفی، استهلاک سیستم، کارمزد پرداختی و … استفاده از کریپتو تب خیلی صرفه اقتصادی ندارد.تنها نکته ای که افراد را راغب می کند دریافت درآمد از طریق کد معرف است که با توجه به ایرادی که در بالاتر گفتیم، به مرور زمان درآمد کاهش پیدا می کند که سبب می شود مطلوب نباشد‌.

برگرفته از : سایت رمز ارز

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
یک دیدگاه
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

It’s so profitable to have Bitcoins, you may say! And this is absolutely true. So let’s not waste precious time! Of course, there are several ways to get BTC. Although buying may seem like the best option, mining has a number of significant advantages – it can be done at a low cost, it reliably transfers bitcoin into your possession from the moment it is mined, and it is the best way to ensure constant network performance. For those who are concerned about the profitability of solo mining, mining pools can be a great alternative.

As BTC continues to grow there has never been a better time to get involved and invest in the future. With years of experience in mining, we created an easy-to-use and profitable product, so you could start your mining journey whether you have already done it before or try it for the first time.

So, are you ready to start mining?

https://cryptotabbrowser.com/21963563
download it now!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

اسکای کوین
ارزهای دیجیتال
khabaz

اسکای کوین Skycoin چیست

اسکای کوین SKY  یک پروژه بلاکچین است که به دنبال ایجاد یک سرویس اینترنتی غیر متمرکز و نظیر به نظیر است که در آن کاربران

ایسیک چیست
ماینینگ
khabaz

ایسیک چیست؟

ایسیک یکی از به صرفه ترین روش های استخراج بیت کوین و سایر رمز ارز ها می باشد که اکثر افراد آن را به اسم