بیت کوین، اتر و فلیپنینگ

بیت کوین ، اتر و فلیپنینگ

بیت کوین ، اتر ، فلیپنینگ و روندهای آینده برای توسعه رمزنگاری شان استین اسمیت شان استین مشارکت کننده رمزنگاری و بلاک چین پروفسور ، کارآفرین ، CPA و علاقه مند به همه چیز بلاک چین دنبال کردن با صحبت از این که بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال پیشرو جایگزین می شود که بخشی از مکالمه رمزنگاری روزانه است را باید مطرح کرد.

بیت کوین ، اتر و فلیپنینگ

تفاوت بین اتر و بیت کوین به طور بالقوه برای توسعه آینده برنامه های بلاک چین و رمزارز چیست؟

بیت کوین و اتر گتی GETTY IMAGES بیت کوین از دیرباز یعنی  از زمانی که بلاک چین و ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از مکالمات بازارهای مالی ،رهبر بازار ،شروع کننده مکالمه و نیروی غالب با هر معیار بوده اند ، مطرح بوده است.

با سرمایه بازار بیش از ۱ تریلیون دلار ، خریدهای عمده توسط سازمان هایی که نام اصلی آنها مانند تسلا TSLA +0.1 است و پرداخت های رمزنگاری شده توسط پردازنده های اصلی پرداخت فعال می شوند.

منطقی است که به این نتیجه برسیم که برتری بیت کوین تقریباً مطمئن است. از سوی دیگر ، اتر و بلاک چین اتریوم از نظر ارزش رمزنگاری و سایر برنامه های کاربردی که در این بلاک چین توسعه یافته اند به سرعت بالا رفته اند. با برداشتن یک قدم به عقب و کنار گذاشتن تماشای قیمت که هر روز تحلیلگران و شرکت کنندگان بازار را مجذوب خود می کند،اتر و اتریوم واقعاً داستان اصلی در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بوده اند.

افزایش قیمت اتر در کنار ، بسیاری از برنامه های بلاکچین که توجه و تمرکز بازار گسترده را به خود جلب کرده اند ، توسعه یافته و بر روی بلاکچین اتریوم کار می کنند. در حالی که بیت کوین به طور پیوسته (و به طور شایسته) رهبری مکالمات رمزنگاری گسترده تری را بر عهده داشته است ، موردی وجود دارد که  از نظر کاربردها و موارد استفاده  که اتر و اتریوم قرار است مرحله بعدی پیاده سازی بلاک چین را رهبری کنند. به عبارت دیگر ، اینطور به نظر می رسد که  برای اولین بار در گفتگوی بازارهای مالی یک رقابت باز برای تعیین پروتکل ها و ارزهای رمزنگاری شده که این بخش را به جلو هدایت می کند،وجود خواهد داشت.

بیایید برخی از موارد اساسی را که بازار باید برای حرکت به جلو ارزیابی کند ، مشخص کنیم.

برنامه ها در مقابل معاملات یکی از داغ ترین بحث ها در چند سال گذشته این است که آیا می توان از رمزنگاری برای معاملات استفاده کرد یا نه؟

در حالی که صرفاً به عنوان یک سرمایه گذاری سوداگرانه مطرح می شود. حداقل در ایالات متحده ، به نظر می رسد که مالیات همچنان باقی خواهد ماند که همه ارزهای دیجیتال فعلاً به عنوان دارایی تلقی می شوند. این پیامدهای گسترده ای دارد بیشتر برای شما آیا قیمت های اتر پس از جدیدترین دستاوردهای خود بیش از حد گرم شده است؟

بیت کوین چیست؟

بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده و پیش بینی بلاک چین برای سال ۲۰۲۱ خالق ۲۷ ساله اتریوم در حال حاضر جوانترین میلیاردر رمزنگاری شده جهان است علاوه بر اینکه عملکردها یا موارد استفاده از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده را نشان نمی دهد ، به ویژه استیکل کوین هایی که به عنوان وسیله مبادله عمل می کنند، بدهی های مالیاتی گزارشگری و بالقوه همچنان از استفاده از ارزهای دیجیتال بعنوان یک ابزار معاملاتی جلوگیری می کند. به عبارت دیگر ، هرگونه معامله رمزنگاری به طور بالقوه دارای یک بدهی مالیاتی است  خبر مهمی برای حداکثرگران بیت کوین که پیش بینی جایگزینی قریب الوقوع ارزهای فیات را می کنند ، خبر خوبی نیست. با این حال ، بلاک چین اتریوم بارها و بارها پایه محکمی برای موارد استفاده جدید مانند تأمین مالی غیر متمرکز (DeFi) و توکن های غیر قابل تعویض (NFT) بوده است.

تعداد ارزهای رمزنگاری شده ، سکه ها ، توکن ها و مجموعه ای از مجموعه های رمزنگاری شده به طور گسترده همچنان در حال گسترش است و تقریباً روزانه به نظر می رسد. البته بسیاری از این تکرارهای جدید رمزنگاری وجود دارد که فاقد بسیاری از ویژگی هایی هستند که باعث می شود رمزنگاری رایج بیشتر برای سرمایه گذاران جالب باشد ، اما بازار به همان میزان در حال گسترش است.

گفتگو پیرامون تعداد روزافزون مجموعه های رمزنگاری فراتر از این است که به سادگی تصدیق کنیم که تعداد گزینه های قابل سرمایه گذاری در حال افزایش است. پیوند دادن به اولین نقطه ، تعدادی برنامه کاربردی است که روی بلاک چین اتریوم اجرا می شوند. استیبل کوین ، DeFi ، NFT همه به این پلتفرم غیر بیت کوینی متصل هستند. با افزایش تنوع موارد استفاده از بلاک چین و رمزنگاری ، منطقی به نظر می رسد که سرمایه به پلتفرمی برسد که از بسیاری از این برنامه های جدید پشتیبانی می کند. پلتفرم در مقابل دارایی. یک عامل اضافی در رقابت بین بیت کوین و اتر چیزی است که در نهایت برای بازار ارزش بیشتری قائل می شود – اکوسیستم در مقابل یک مجموعه رمزنگاری خاص. با برگرداندن این به شرایط دقیق تر ، ارزش واقعی سازمانی مانند Apple AAPL +0.1 is چقدر است. خود محصول خاصی ، یا اثرات شبکه (و اطلاعات) که آن دستگاه ها فعال می کنند؟ ممکن است در مورد علت اصلی آن اختلاف نظر وجود داشته باشد ، اما به نظر می رسد که اجماع این است که بخش مهمی از موفقیت شرکت هایی مانند اپل ، تأثیرات شبکه ای است که به عنوان یک پلت فرم قوی ارائه می دهد.

 بلاک چین و برنامه های رمزنگاری متفاوت باشند، منطقی است؟

 مطمئناً بحث های زیادی پیرامون معنای گاو نر اخیر در اتر برای بلوغ طولانی مدت فضای رمزنگاری و بلاک چین وجود دارد. با این وجود ، و کنار گذاشتن نوسان قیمت که همچنان در فضای رمزنگاری وجود دارد ، چند تحلیل بنیادی وجود دارد که مکالمه گسترده تری را به جلو سوق می دهند. هنوز خیلی زود است که بگوییم سرانجام قیمت رمزنگاری های مختلف با چه قیمتی مشخص می شود ، برنامه های کاربردی جدید چگونه توسعه می یابند یا کدام گزینه ها در خط مقدم قرار خواهند گرفت. صرف نظر از این ، باید از گستردگی خلاقیت و نوآوری تجلیل کرد.

ارزجو

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

بازار خرسی و گاوی
ارزهای دیجیتال
khabaz

بازار خرسی و گاوی

دو اصطلاح بازار خرسی و بازار گاوی تشریح می کنند که در حالت کلی بازار به چه شکل عمل می کند و افزایشی بودن یا

شبکه پالیگان چیست؟
پروژه ها
زرین حاتمی

شبکه پالیگان چیست؟

در بازاری با بیش از ۵۰۰۰ ارز دیجیتال که هر کدام مجموعه ای از ارزش ها و سیاست های مالی خاص خود را دارند معمولاً