معیار Spent Output Value Bands چیست؟

معیار Spent Output Value Bandsچیست؟

Spent Output Value Bands، توزیع تمام خروجی های مصرف شده را که در کیف پول های صرافی جریان می یابد، بر اساس ارزش آن نشان می دهد. هر باند رنگی نشان‌دهنده ارزش کل خروجی‌های مصرف‌شده است که به صرافی‌ها سرازیر شده‌اند، که مقداری در محدوده مشخص شده دارند. از این شاخص می توان برای تخمین جریان سرمایه به مبادلات از سوی دارندگان نهنگ و خرده فروشی استفاده کرد.

مقیاس

جریان مبادله Spent Output Value Bands

تعریف: هر باند رنگی نشان‌دهنده ارزش کل خروجی‌های مصرف‌شده است که به صرافی‌ها سرازیر شده‌اند، که مقداری در محدوده مشخص شده دارند.

مقیاسی دیگرجریان مبادله Spent Output Value Bands

هر باند رنگی نشان‌دهنده نسبت ارزش کل خروجی‌های مصرف‌شده است که به صرافی‌ها سرازیر شده‌اند، که مقداری در محدوده مشخص شده دارند.

بررسی ها و تفسیرها

از این شاخص می توان برای تخمین مقدار ارزهای دیجیتال جابجا شده توسط دارندگان نهنگ و خرده فروشی استفاده کرد. با افزایش/کاهش قیمت، توصیه می‌شود که مراقب مقادیر در Spent Output Value Bands تا از طریق تجزیه و تحلیل شرکت‌کنندگان، بینش بیشتری در مورد بازار به دست آورید. ورودی مبادله باندهای ارزش خروجی مصرف شده می توانند اطلاعاتی را ارائه دهند که توسط کانال تلگرام هشدار ما اطلاع داده نمی شود و جزئیاتی مانند امکان های چندگانه نهنگ و جریان خرده فروشی جمع آوری شده را ارائه دهند.

بر خلاف برخی بخش ها بر مبنای ارزشی UTXO،Spent Output Age Bands بر روی UTXOهایی تمرکز می کنند که در پنجره متریک تنظیم شده از بین رفته اند. با کمک Spent Output Age Bands، می توان مشخص کرد که UTXOهای اندازه ای به چه میزان تخریب شده اند. با استفاده از این دانش، سرمایه‌گذاران می‌توانند هرگونه حرکت قیمت یا تغییر در شبکه را با عملکرد نهنگ‌ها/خرده‌فروشان دقیقاً مرتبط کنند.

متفاوت ازSpent Output Value Band،   Spent Output Age Bands خروجی صرف شده به طور خاص خروجی مصرف شده را که به کیف پول صرافی ها مربوط می شود را نمایش می دهد و بنابراین بینش قدرتمندی مانند زیر ارائه می کند.

۱) هدف قرار دادن ویژگی ارزهای دیجیتال ورودی ویژه تبادل (نهنگ/خرده فروشی)

به عنوان مثال، اگر جریان ورودی زیادی به کیف پول بایننس اتفاق بیفتد، تفسیر از – Spent Output Value Bands در بورس (Binance) می‌تواند نشان دهد که آیا ارز های دیجیتال بخش نهنگ و خرده فروشی مسئول بیشتر جریان ورودی هستند یا خیر. اگر حرکت شدید قیمت پس از جریان ورودی صورت گرفته باشد، منطقی است استنباط کنیم که “نهنگ‌ها/خرده‌فروشان بیشتر جریان ورودی را به Binance سپرده‌اند و باعث کاهش یا افزایش قیمت شده‌اند.”

۲) فقط جریان مبادله ارزهای دیجیتال نهنگ/خرده فروشی را پیگیری کنید

براساس مقدار ارزش

ارزش بالا (ارزش بومی) و تسلط (%) در  Spent Output Value Bands خاص

– بیشتر پاسخگوی تغییرات در شبکه است

به عنوان مثال، اگر باند ارزش UTXO از ۱k تا ۱۰k دارایSpent Output Age Bands از نظر ارزش یا تسلط باشد، می‌توان چنین تفسیر کرد که سرمایه‌گذارانی که حداقل ۱k تا ۱۰k را در اختیار دارند، عمدتاً در قبال هرگونه حرکت قیمت یا تغییراتی که در تبادل در یک پنجره متریک مجموعه یک سری واکنش خاص را از خودشان نشان می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

سگویت
ارزهای دیجیتال
khabaz

سگویت چیست

سگویت SegWit (Segregated Witness) یا به اصطلاح شاهدین جدا شده یا امضاهای جدا شده، فرایندی است که در سال ۲۰۱۷ میلادی بوجود آمد که در