معرفی ۶ بازی متاورسی و بررسی کاربرد های آنها در متاورس

معرفی 6 بازی متاورسی

یک داستان دیجیتالی بلندپروازانه جدید در ماه‌های اخیر با تکیه بر موفقیت رونق توکن غیرقابل تعویض (NFT) در سال جاری آغاز شده است. چیزی که با چند ده اثر هنری دیجیتال و تعداد انگشت شماری از بازی‌های طراحی غیر ضروری شروع شد، و مفهوم متاورس  را به وجود آورد، که به سرعت از اوایل سال ۲۰۲۱ به یک کلمه رایج در صنعت فناوری تبدیل شد. با گذشت زمان، توسعه مکانیک‌های جدید بازی توسعه یافت. این مولفه برخاسته از صنعت کریپتو و پیشرفت فن‌آوری‌های VR/AR منجر به تبلیغات گسترده پیرامون متاورس شد. بازی های متاورسی بسیار معروف شده اند و می خواهیم در این بخش بخش معرفی ۶ بازی متاورسی بپردازیم، پس تا آخر همراه ما باشید و از متاورس لذت ببرید.

فیسبوک از زمانی به عنوان متا تغییر نام داد، زیرا زاکربرگ در مورد چشم انداز خود برای آینده پلت فرم رسانه های اجتماعی (و البته برای تغییر مسیر همه احساسات منفی پیرامون فیس بوک در حال حاضر) صحبت کرده است. اعلان متا هم تحسین و هم انتقاد را به دنبال داشت، مورد آخر به ویژه از سوی نوآوران متاورس اولیه، که نگران ماهیت متمرکز فیس بوک و تاریخچه بهره برداری از داده ها هستند بسیار مورد توجه قرار گرفت.

هنوز فیس بوک تنها بخشی نیست که آماده ورود به متاورس می شود. دیگر بازیگران اصلی این بخش عبارتند از Epic Games، سامسونگ، گوگل، Roblox، و بسیاری دیگر از شرکت های فناوری نیز این امر را شامل می شوند.

بنابراین، متاورس دقیقاً چیست، چرا در حال حاضر این همه هیاهو به راه می‌افتد، و چگونه به فضای کریپتو متصل می‌شود؟

متاورس چیست؟

متاورس مفهومی است که به طور جمعی برای محیط‌های مجازی مرتبط با یکدیگر و با همگرایی فناوری‌های پیشرفته مانند بلاک چین، بازی‌های ویدیویی، هوش مصنوعی، VR/AR که افراد را قادر می‌سازد تا در تعاملات اجتماعی معنادار در فضاهای دیجیتال شرکت کنند، متصور شده است. همانطور که زاکربرگ اشاره کرد، متاورس پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی امروزی را با رابطی مهم جایگزین می‌کند که واقعی‌تر است و از فناوری‌های واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) استفاده می‌کند.

متاورس در بازی ها نیز دیده می شود که در آن کاربران می توانند در دنیای مجازی شرکت کنند، در میان شخصیت های درون بازی خود قدم بزنند و با سایر شهروندان مجازی تعامل کنند. هدف متاورس این است که در نهایت تمام دنیاهای آنلاین را به هم متصل کند و به مردم اجازه دهد تا بین آنها حرکت کنند، انگار که یک موجود واحد هستند.

در نهایت، متاورس از فناوری بلاک چین استفاده می‌کند تا مالکیت کاربر بر ارز دیجیتالی را از طریق NFTها و ایجاد یک اقتصاد دیجیتالرا به کمک DeFi امکان‌پذیر کند.

متاورس چگونه کار می کند؟

متاورس را می توان به عنوان یک دنیای فرعی در جهان ما تعبیر کرد، که می توان آن را از طریق پلتفرم های مرحله اولیه مانند زمین های غیر متمرکز، یک دنیای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین که در آن کاربران می توانند صاحب سرزمین های مجازی شوند و سایر دارایی های درون بازی را با یک توکن بومی به نام خریداری کنند، تلقی شود. فناوری‌هایی مانند این‌ها توسط توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، که توکن‌های ارز دیجیتال منحصربه‌فردی هستند که می‌توانند برای نشان دادن دارایی‌های خاص در یک بلاک چین مورد استفاده قرارمی گیرند، تامین می‌شوند. همه بازی‌های بلاک چین از جمله Axie Infinity، Cryptovoxels، The Sandbox دارای مکانیسم‌های NFT هستند که در آیتم‌های درون بازی خود تعبیه شده‌اند.

از امروز، متاورس مرحله اولیه عمدتاً بین بازی و رمزنگاری زندگی می‌کند، دو فناوری که وقتی با هم ترکیب شوند، به معنای واقعی کلمه به «تغییرکنندگان بازی» تبدیل می‌شوند و ما را به چشم‌انداز آینده‌نگر نزدیک‌تر می‌کنند. روزهایی که سودجویی منحصر به توسعه‌دهندگان بازی بود، گذشته است، زیرا نسل جدید بازی‌ها اکنون به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به طور کامل دارایی‌های بازی خود را داشته باشند و در حین بازی کسب درآمد کنند.

معرفی شش بازی متاورسی

۱. بازی Sand box

Sandbox یک دنیای مجازی است که در آن بازیکنان می‌توانند تجربه‌های بازی خود را در بلاک چین اتریوم بسازند، چیز هایی که میخواهند داشته باشند و کسب درآمد کنند.

Sandbox بیشتر به خاطر دو فیلم فوق‌العاده‌اش یعنی The Sandbox (2011) و The Sandbox Evolution (2016) شناخته می‌شود که در مجموع ۴۰ میلیون دانلود در iOS و Android ایجاد کردند. در سال ۲۰۱۸، توسعه‌دهنده/ناشر Pixowl تصمیم گرفت IP بازی موفق محتوای تولید شده توسط کاربر و جامعه بزرگ سازندگان را از موبایل به اکوسیستم بلاک چین بیاورد. هدف از این کار ایجاد اختلال در بازی‌سازان موجود مانند Minecraft و Roblox با ارائه مالکیت واقعی به سازندگان به عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و پاداش دادن به آنها برای مشارکت در اکوسیستم بود.

اکوسیستم محتوای تولید شده توسط کاربر

پلتفرم بازی بلاک چین Sandbox از سه محصول یکپارچه تشکیل شده است که با هم یک تجربه جامع برای تولید محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) ارائه می کنند. محصولات ترکیبی با اجازه دادن به کاربران برای تضمین مالکیت کپی رایت برای محتوای ایجاد شده توسط کاربر از طریق بلاک چین و قراردادهای هوشمند، به نفع کاربران هستند.

VoxEdit

VoxEdit یک بسته ساده برای استفاده و در عین حال قدرتمند مدل سازی وکسل سه بعدی و ایجاد NFT برای PC/Mac است که به کاربران اجازه می دهد اشیاء سه بعدی مانند انسان، حیوانات، وسایل نقلیه، شاخ و برگ، ابزار و اقلام را ایجاد و متحرک کنند. وکسل‌ها که پیکسل‌های سه بعدی مربعی شبیه به بلوک‌های ساختمانی هستند، می‌توانند با استفاده از VoxEdit دستکاری شوند تا به سرعت خلاقیت‌های زیبا ایجاد کنند. پس از ساخت، اشیاء را می توان از VoxEdit به بازار Sandbox صادر کرد تا به دارایی های بازی NFT تبدیل شود.

بخش Marketplace

بازار NFT Sandbox به کاربران این امکان را می دهد که آثار NFT خود را که با VoxEdit ساخته شده اند آپلود، منتشر و به فروش برسانند. خلاقیت‌ها ابتدا در یک شبکه IPFS آپلود می‌شوند تا فضای ذخیره‌سازی غیرمتمرکز فراهم کنند و سپس برای اثبات مالکیت در بلاک چین ثبت می‌شوند. پس از انجام این کار، خلاقیت ها به دارایی تبدیل می شوند که می توانند با ارائه یک پیشنهاد فروش اولیه در بازار، جایی که خریداران بالقوه می توانند آنها را خریداری کنند، فروخته شوند.

بخش بازی سازی

Sandbox Game Maker به هر کسی اجازه می دهد تا بازی های سه بعدی شگفت انگیز را به صورت رایگان بسازد. به لطف ابزارهای اسکریپت نویسی در دسترس برای ایجاد بازی های سه بعدی خیره کننده در عرض چند دقیقه، نیازی به کدنویسی نیست. سازندگانی مانند برخی منابع در ایجاد یک متاورس وسیع، پر از طیف گسترده ای از خلاقیت ها و تجربیات تعاملی شگفت انگیز مشارکت دارند.

LAND چیست؟

A LAND قطعه دیجیتالی از املاک و مستغلات در Metaverse The Sandbox است که بازیکنان برای ایجاد تجربیات تعاملی می خرند. هنگامی که صاحب یک زمین هستید، می توانید آن را با بازی ها و دارایی ها پر کنید. هر LAND یک توکن منحصر به فرد (غیرقابل تعویض) است که روی بلاک چین عمومی اتریوم (ERC-721) قرار دارد.

SAND چیست؟

SAND بخشی ضروری از پلتفرم Sandbox است و در آگوست ۲۰۲۰ در پلتفرم معاملاتی Binance راه اندازی شد. ما در حال کار بر روی ایجاد مکانیک های کلیدی هستیم که باعث می شود SAND به طور ذاتی به پلت فرم Sandbox و ارزش آن مرتبط باشد. SAND یک توکن ابزاری ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و به زودی به عنوان پایه ای برای تراکنش ها در Sandbox عمل خواهد کرد.

بازی Crazy defense heroes

Crazy Defense Heroes (CDH) یک بازی استراتژیک بسیار موفق برای دفاع از قلعه(tower)است که بیش از ۲ میلیون بار دانلود شده است. این عنوان یک دنباله و بخشی از فرنچایز بازی پادشاهان دیوانه (CK) است.

Crazy Defence Heroes به عنوان مبنایی برای یک بازی بلاک چین دفاعی قلعه ای آینده است که بر روی شبکه Polygon ساخته شده است، که از NFT و TOWERیک توکن ERC-20 در یک اکوسیستم بازی برای کسب درآمد استفاده می کند.

TOWER توکن ابزاری بومی است که در بازی Crazy Defense Heroes به عنوان پایه ای برای تمام تراکنش ها و تعاملات اکوسیستم استفاده می شود. براساس CoinMarketCap، این بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و در حال حاضر ارزش آن ۰.۰۳۲۴۳ دلار است.

بازیکنان از TOWER به سه روش استفاده می کنند:

میتوانید NFT ها را خریداری کنید. از TOWER می توان برای خرید دارایی های NFT در فرنچایز Crazy Kings استفاده کرد.

ورود Crazy Defense Heroes TOWER TokenEvent. TOWER به رویدادهای ویژه و حالت‌های گیم‌پلی خاصی مانند مسابقات دسترسی می‌دهد.

دارندگان TOWER می توانند در مدیریت فرنچایز Crazy Kings شرکت کنند، مانند ارائه پیشنهادات برای هدایت بازی ها و رای دادن به این پیشنهادها را شامل می شود.

برای شروع بازی، یک عرشه جنگی از بیش از ۴۰۰ کارت که در نسخه موبایل فعلی NFT نیستند جمع آوری کنید و با انبوهی از موجودات فانتزی در ۱۰۰۰ سطح مملو از سرگرمی در قلمرو شیطان ها مبارزه کنید.

چند تا توکن TOWER می توانیم کسب کنم؟

جوایز هر بازیکن واجد شرایط، مقدار مشترک Token Token از مجموع پاداش است که ممکن است ماه به ماه متفاوت باشد. به عنوان مثال، ۱.۲ میلیون توکن TOWER در فوریه ۲۰۲۲ اختصاص یافت.

مقدار دقیق TOWER که به دست می آورید بستگی به تعداد بازیکنانی دارد که معیارهای ماهانه XP را دارند. این جایزه ظرف دو هفته پس از پایان ماه به کیف پول MetaMask شما داده می شود.

بازی Mobox

کاربران برای تعامل و لذت خود پاداش دریافت می کنند. Metaverse ترکیبی از امور مالی غیرمتمرکز و بازی‌ها، اکوسیستمی را ایجاد می‌کند که در آن توسعه‌دهندگان، بازیکنان و کلکسیونرها در یک جهان گرد هم می‌آیند.

بازیکنان مالکیت واقعی دارایی های درون بازی خود را بدست می آورند. با استفاده از قدرت NFT ها، دارایی هایی که در بازی ها به دست می آورید متعلق به بازیکن است و برای همیشه در بلاک چین زندگی می کند.

دارایی ها را می توان در کل اکوسیستم استفاده کرد. با تمرکز بر قابلیت همکاری NFT، دارایی ها را می توان در چندین بازی به طور همزمان استفاده کرد و دنیای کاملا جدیدی از سرگرمی را ایجاد کرد.

همچنین این بازی از ترکیب سه بازی MoMo Nft farmer، token master momo، Trade action می باشد

بازی  Sorare

Sorare یک بازی فوتبال فانتزی است که در آن می توانید با کارت های دیجیتال خرید، تجارت و بازی کنید. هر کارت یک مجموعه دیجیتال رسمی است که توسط یک باشگاه یا لیگ تأیید شده است. Sorare توکن‌های غیرقابل تعویض هستند که مبتنی بر بلاک چین اتریوم هستند. هر کارتی سطح کمیاب و منحصر به فرد خود را دارد. سه سطح عبارتند از Rare، Super Rare و Unique. هر فصل، تیم Superare سطح عرضه هر کارت بازیکن را مشخص می کند تا همه بدانند که کارت شما نسبت به کل عرضه کارت های در گردش چقدر کمیاب است. بازیکنان می توانند کارت های فوتبال را جمع آوری کنند، آنها را در بازار معامله کنند و در فعالیت های مختلف بازی شرکت کنند. از هر کارت Sorare می توان برای بازی در مسابقات فوتبال فانتزی روی پلت فرم استفاده کرد. در حال حاضر بازی های پنج نفره موجود است. Sorare کارت های بازیکن را در بسته می فروشد یا می توانید کارت های جداگانه را در بازار با اتریوم یا پول نقد خریداری کنید. در تورنمنت ها، Sorare همچنین با کارت های اضافی و پرداخت های اتریوم به برندگان پاداش می دهد.

اگرچه ممکن است قبلاً ایده ای در مورد نحوه عملکرد Sorare داشته باشید، همیشه یک سوال وجود دارد که وقتی پول در یک بازی نقش دارد از خود می پرسیم. آیا ایمن است؟ کلاهبرداری نیست؟ می توانید نفس راحتی بکشید، ما با یک تجارت قانونی و با پشتیبانی گسترده از نهادهای بسیار معتبر مانند Ubisoft، e.ventures، Consensis، Partech و حتی جرارد پیکه، بازیکن فوتبال بارسلونا روبرو هستیم.

بهایی که می خواهید برای آنها بپردازید. این به همان سادگی است. در حراج نقطه شروع برای Rares 0.005 ETH (حدود ۵ یورو با نرخ ارز ژانویه ۲۰۲۱)، ۰.۰۴۸ ETH (حدود ۵۶ €) برای Very Rares و ۰.۴۷۸ ETH (حدود ۵۶۰ €) برای Uniqes است. این قیمت ها ممکن است در طول زمان متفاوت باشد. در بازار نقل و انتقال، این کاربر است که هنگام عرضه آن برای فروش، قیمت را تعیین می کند. مراقب بازیکنان ارزان قیمت مشکوک باشید (آنها معمولا مصدوم می شوند یا دارند کنار نیمکت گرم میکنند). هنگامی که حساب خود را ایجاد می کنید، کیف پول شما به طور خودکار ایجاد می شود، جایی که موجودی اتر (ETH) که شارژ یا به دست آورده اید ذخیره می شود. شارژ را می توان از یک کیف پول ETH دیگر، یک صرافی یا با کارت اعتباری خود انجام داد.

مکانیسم تخصیص امتیاز پیچیده است، اما به طور خلاصه می توان آن را به موارد زیر تقسیم کرد: امتیاز تعیین کننده، امتیاز کل و پاداش. امتیاز تعیین کننده بازیکن با ۳۵ امتیاز شروع می کند که با تأثیرات مثبت بالا می رود یا با تأثیرات منفی کم می شود. تاثیر مثبت: گل، پاس گل، پنالتی اجباری، دفع روی خط دروازه، کلین شیت (فقط دروازه بان)، پنالتی مهار شده و ورود نفر آخر (جلوگیری از شانس گلزنی واضح). تاثیر منفی: کارت قرمز، گل به خودی، ضربه پنالتی، از دست دادن فرصت گلزنی واضح، دریافت ۳ گل یا بیشتر (فقط دروازه بان). امتیاز کلی فهرستی از ۳۹ عمل بازی که کمتر از تعیین کننده اضافه یا کم می کنند. پاداش آنها تجمعی هستند. ۵% اگر کارت مربوط به فصل جاری باشد ۲۰% برای پاداش سطح کاپیتان تعیین شده (حداکثر ۵۰%): بستگی به سطح کارت (تجربه و کمبود) دارد.

بازی Forest knight

بازی Forest knight، یک بازی نقش آفرینی با مولفه استراتژیک است. به محض انتشار، انتظار می رود آیتم های پشتیبانی شده از Enjin برای خرید در بازی در دسترس باشند. در نتیجه، جامعه بازی های بلاک چین متوجه این موضوع شده است.

تقریباً هیچ کس چیزی در مورد خاستگاه شوالیه جنگلی نمی داند. جزئیات زیادی در دسترس نیست، چه در وب سایت توسعه دهنده یا در مصاحبه ها.

همانطور که گفته شد، ما در این قسمت به همه چیزهایی که تاکنون می دانیم خواهیم پرداخت. همچنین توضیح می دهد که چگونه می توانید رشد شوالیه جنگل را در آینده دنبال کنید

گیم پلی Forest Knight

اطلاعات زیادی در مورد گیم پلی Forest Knight وجود دارد. آنچه تاکنون کشف کرده ایم به شرح زیر است:

موارد با پشتوانه ENJ

چیزهایی که در Forest Knight یافت می شوند توسط ENJ پشتیبانی خواهند شد. این اشیاء، مانند سایر اشیاء در چند جهان ENJ، مانند سایر چیزهای ENJ ساخته خواهند شد.

مبلغ توافق شده ENJ پس از ایجاد مورد، در یک قرارداد هوشمند قرار می گیرد.

در صورتی که مالک بخواهد از بازی پول نقد کند اما نتواند خریداری را پیدا کند که مایل به پرداخت بیش از این مبلغ باشد، ممکن است تمام اموالش تخریب گردد.

تمام اقلام Forest Knight که توسط ENJ پشتیبانی می شوند، حداقل از نظر ENJ دارای یک سقف قیمت خواهند بود. برای بازار کلکسیونر و پایگاه کاربر بازی، این باید یک موهبت باشد.

ابتدا یک بازی تک نفره و سپس Pvp

در ابتدا، بازی فقط یک شرکت کننده خواهد داشت و این در بقیه بازی ها صدق می کند. بازیکنان باید از طریق نقشه‌های پر از شخصیت‌های غیر بازیکن (NPC) به مبارزه برسند.

همانطور که بازیکنان در طول بازی پیشرفت می کنند، آنها طلا و تجهیزاتی را جمع آوری می کنند که ممکن است برای بهبود تیم خود استفاده شود.

Chrono Games قصد دارد پس از پایان بازی از پولی که از بازی به دست می‌آورد استفاده کند و درآمد شروع به سرازیر شدن کند تا یک میدان PvP بسازد که در آن کاربران می‌توانند تیم‌های خود را در مقابل یکدیگر در مسابقات تاکتیکی نوبتی قرار دهند.

جوایز روزانه

به بازیکنان به منظور تشویق آنها به ادامه بازی به صورت روزانه پاداش داده می شود. این جوایز توسط NPC معروف به پادشاه قلمرو درون بازی توزیع خواهد شد.

آمار قهرمانان منحصر به فرد

مهارت ها و آمار هر قهرمان منحصر به فرد خواهد بود. بازیکنان می توانند با استفاده از قهرمانانی که در طول زمان جمع آوری کرده اند، تیم های خود را جمع آوری کنند.

تغییر ترکیب یک تیم منجر به یک تجربه نبرد متنوع می شود زیرا هر گروه از قهرمانان دارای مزایا و نقاط ضعف خاصی هستند.

ویژگی های کلیدی برای موفقیت در بازی برای کسب درآمد

اولویت یک: بازار مکانی ایده آل برای تعامل گیمرها با یکدیگر به منظور کسب حداکثر سود از هر تراکنش است.

جوایز و آیتم‌های لوت با وضعیت‌ها و نادری‌های مختلف به بازیکنان برای تکمیل وظایف روزانه و تکمیل اهداف، مانند تکمیل ماموریت‌های روزانه، تکمیل اهداف و غیره ارائه می‌شود.

سپس مردم می توانند از بازار برای خرید، فروش، و تجارت این NFT های گرانبها برای تطابق با تاکتیک ها و استراتژی های فردی خود استفاده کنند.

سیستم اجاره یا وام NFT نیز برای اولین بار برای شوالیه جنگل بود، و این ویژگی است که در بسیاری از بازی های بلاک چین دیگر یافت نمی شود.

از آنجایی که کالاهای اجاره‌ای را نمی‌توان فروخت، از بین برد، یا با دیگر توکن‌های غیرقابل تعویض ترکیب کرد، بازیکنان می‌توانند اقلام NFT خود را به سایر شوالیه‌ها قرض دهند یا اجاره کنند بدون اینکه نگران تقلب شوند.

هنگامی که دوره اجاره توافق شده به پایان می رسد، مالک واقعی ملک دارایی خود را پس می گیرد.

نتیجه

اینکه آیا Forest Knight لذتبخش خواهد بود یا خیر، هنوز مطرح است. طبق آنچه تاکنون دیده‌ام، این عنوان یک استراتژی معمولی مبتنی بر نوبت در بازی است.

اگرچه بازی به‌طور خاص بدیع نیست، داشتن عنوانی تازه در قفسه با سطوح جدید ممکن است برای افرادی باشد که از این نوع بازی‌ها لذت می‌برند.

Forest Knight می تواند عنوان جذابی برای گیمرهایی باشد که تاکید زیادی بر کلکسیونی بودن قهرمانان و کارکنان دارند.

این تنها بازی تک نفره در این ژانر است که کلکسیون هایی با پشتوانه ENJ ارائه می دهد. با ENJ Goods، CryptoFights یک استراتژی نوبتی برای PvP ارائه می دهد.

کانال تلگرامی Forest Knights می تواند به شما کمک کند تا در مورد توسعه شخصیت RPG تک نفره ای که همیشه آرزوی داشتن آن را داشتید به روز باشید.

این شرکت ممکن است با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، جزئیات بیشتری را درباره بازی فاش کند. اگر این مورد است، ما به شما اطلاع خواهیم داد.

پس از در دسترس قرار گرفتن آن را بررسی خواهیم کرد و درباره نحوه عملکرد آن در برابر رقابت گزارش خواهیم داد.

بازی League of Kingdoms

League of Kingdoms رسماً راه اندازی قریب الوقوع توکن خود LOKA را اعلام کرد.

توکن LOKA به رشد شبکه و بیش از ۴۰۰ هزار شرکت کننده در جامعه کمک می کند.

دنیای کریپتو همچنان با فناوری خود که هرگز از توسعه آن باز نمی‌ماند، جامعه خود را منفجر می‌کند. این بار، League of Kingdoms ، اولین بازی واقعی بلاک چین MMO که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد، رسماً راه اندازی قریب الوقوع توکن خود به نام LOKA را اعلام کرد. این دارایی دیجیتال قرار است در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ برای عموم عرضه شود.

توکن LOKA باعث رشد شبکه و شرکت کنندگان در جامعه آن می شود که متشکل از بیش از ۴۰۰ هزار کاربر فعال قوی است. علاوه بر این، حقوق حاکمیتی و ابزار اضافی برای سازمان لیگ پادشاهی ها را نیز فعال می کند.

بهتر از همه، LOKA می‌تواند به اشتراک گذاشته شود، ویژگی که سرمایه‌گذاران خود را قادر می‌سازد تا بخشی از هزینه‌های پلتفرم و سایر موارد استفاده مانند دسترسی انحصاری به NFT‌های ویژه را دریافت کنند.

در همین حال، League of Kingdoms یک بازی MMO رایگان برای بازی با مکانیک‌های بازی بصری و در عین حال پیچیده است که با در نظر گرفتن کاربر معمولی غیرکریپتو ساخته شده است. این بازی همچنین دارای NFT هایی است که استفاده از آنها بسیار ساده است. این ویژگی شبکه آنها را قادر می سازد تا شرکت کنندگان بیشتری را جذب کنند.

علاوه بر این، راه‌اندازی توکن LOKA همچنین به ایجاد شبکه‌ای قوی از اصناف و جوامع برای جذب  بخش های ارگانیک نیز کمک خواهد کرد

از نظر فناوری، League of Kingdoms قصد دارد پلتفرم خود را به یک متاورس کامل بازی تبدیل کند. اینها شامل راه اندازی عرصه PvP، گسترش P2E، پلتفرم های تجاری مانند بازار NFT، ادغام ورزش های الکترونیکی و بسیاری به روز رسانی های دیگر برای استفاده از امکانات GameFi خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =

صرافی بیراک
ارزهای دیجیتال
khabaz

بیراک Birake

بیراک یک صرافی ارز دیجیتال است که از اواسط مارس سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و خود را اولین ارائه دهنده سرویس “برچسب سفید” می

اندیکاتور A/D
تحلیل تکنیکال
khabaz

شاخص انباشت / توزیع A/D

شاخص انباشت / توزیع یک شاخص تجمعی است که در تحلیل تکنیکال بازار ارزهای دیجیتال می توان از آن بهره برد .این اندیکاتور از حجم