مزایای anyswap از بقیه dex ها چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مزایای anyswap از بقیه dex ها

مزایایanyswap بسیار زیاد است و آن یک پروتکل سوآپ متقاطع زنجیره ای غیرمتمرکز است که سیستم های قیمت گذاری و نقدینگی خودکار را ارائه می دهد. Anyswap از زمان راه‌اندازی آن در ژوئیه ۲۰۲۰ فعال بوده است. این رمز مدیریتی و ابزار کاربردی «ANY» خود را دارد. این صرافی غیرمتمرکز بر روی Fusion Blockchain ساخته شده است که به Anyswap اجازه می دهد از هزینه های شبکه کم بهره مند شود و از فناوری DCRM Fusion به عنوان یک راه حل متقابل زنجیره ای استفاده کند. ما میخواهیم در این مقاله مزایای anyswap را بررسی کنیم.

همه این تعاریف فنی ممکن است برای برخی از شما گیج کننده باشد، بنابراین بیایید این تعریف را بشکنیم و همه این ویژگی ها را به روشی ساده تر و غیر قابل اطمینان تر توضیح دهیم:

پروتکل Swap: پروتکل Anyswap به کاربران این امکان را می دهد که بلافاصله با کلیک یک دکمه، از یک  ارز دیجیتال به  ارز دیجیتال دیگر مبادله کنند. می توان آن را به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز در نظر گرفت، اما دفترچه سفارش ندارد. بنابراین، کاربران می‌توانند بدون زحمت ایجاد سفارش و انتظار برای پر شدن آن، مبادله کنند و بلافاصله به قیمت ارزی که با آن مبادله می‌کنند،ارز دیجیتال دریافت کنند.

غیرمتمرکز: Anyswap از Anyswap Working Nodes (AWN) برای اطمینان از عدم تمرکز Anyswap استفاده می کند. این گره ها توسط دارندگان هر توکن انتخاب می شوند و مسئول نگهداری وجوه خواهند بود. بنابراین، شرکت Anyswap هیچ کنترلی بر وجوه کاربران نخواهد داشت.

پل‌های زنجیره‌ای متقاطع: Anyswap از فناوری DCRM Fusion به عنوان راه‌حل زنجیره متقاطع استفاده می‌کند. کاربران Anyswap می‌توانند هر ارز دیجیتالی را به پروتکل واریز کنند، توکن‌های بسته‌بندی شده را به روشی کاملاً غیرمتمرکز برش دهند و دارایی‌های بلاک چین‌های مختلف را مبادله کنند.

قیمت گذاری و نقدینگی خودکار: ارائه دهندگان نقدینگی می توانند نقدینگی را به جفت سوآپ اضافه یا برداشت کنند. قیمت ها با توجه به نقدینگی ارائه شده خودکار خواهد بود.

از مزایایAnyswap میتوان گفت که این پلتفرم چند ماه پیش راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون شاهد برخی از چشمگیرترین آمار پذیرش بوده است. با این حال، حتی با وجود یک فناوری زنده و کاملاً کارآمد، ANY هنوز در حدود ۷ میلیون دلار ارزش بازار دارد، که آن را در مقایسه با برخی از رقبا به یک فرصت سرمایه‌گذاری باورنکردنی تبدیل می‌کند. به عنوان مثال Trustswap دارای ارزش بازاری ۵۰ میلیون دلاری است و تنها یک کاغذ سفید که در حال حاضر موجود است.

حجم روزانه صرافی حدود ۱۰ میلیون دلار است، بنابراین کاربران هیچ مشکل عمده ای در رابطه با نقدینگی یا لغزش قیمت نخواهند داشت. علاوه برارزدیجیتال FSN و هر توکن، Anyswap USDT و ETH را نیز فهرست کرده است تا به اولین پروتکل مبادله زنجیره ای تبدیل شود.

به زودی  ارز های دیجیتال زیادی اضافه خواهند شد که نقدینگی و پذیرش بیشتری را برای Anyswap به ارمغان می آورد.

شروع کار با Anyswap

در حال حاضر، Anyswap از کیف پول Metamask و Ledger پشتیبانی می کند. کاربران می توانند به راحتی به این کیف پول ها متصل شده و دارایی های خود را به پروتکل Anyswap واریز کنند. کیف پول های بیشتری در آینده ادغام خواهند شد، زیرا پروتکل Anyswap می تواند با هر کیف پولی ادغام شود.

تجارت و مبادله  ارز دیجیتال هرگز آسان تر نبوده است. هنگامی که کیف پول خود را متصل کردید، متوجه خواهید شد که Anyswap یک رابط کاربری بسیار کاربرپسند دارد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی بخش  “Swap” در سمت چپ خود کلیک کنید و با یک کلیک یک دکمه شروع به مبادله کنید. اگر کنجکاو هستید که در پس‌زمینه چه اتفاقی می‌افتد، می‌توانید روی  گزینه «بازارها» کلیک کنید و به معیارهای مختلفی مانند نمودارها، قیمت‌ها و حجم روزانه دسترسی داشته باشید.

افزودن نقدینگی به استخرهای Anyswap

استخرهای نقدینگی مشابه جفت‌های معاملاتی در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز هستند و نقدینگی را برای خریداران و فروشندگان تامین می‌کنند. کاربرانی که نقدینگی را به یک استخر اضافه می کنند، ارائه دهندگان نقدینگی نامیده می شوند، با انجام این کار، نقدینگی را برای معامله گران سوآپ فراهم می کنند. در ازای آن، آنها کارمزدهای پرداخت شده توسط معامله گران سوآپ را متناسب با مبلغی که به استخر ارائه می کنند، تقسیم خواهند کرد.

فرض کنید می‌خواهید نقدینگی برای استخر FSN/aETH فراهم کنید (aETH اتری است که پس از واریز ETH دریافت می‌کنید). برای انجام این کار، باید ارزش یکسانی را به USD برای هر دو ارزدیجیتال ارائه دهید. اگر می خواهید ۵۰۰ دلار به این استخر اضافه کنید، باید ۲۵۰ دلار ETH و ۲۵۰ دلار FSN اضافه کنید. اگر ETH = ۵۰۰ دلار و FSN = 0.5 دلار است، به این معنی است که باید ۰.۵ ETH و ۵۰۰ FSN را به استخر اضافه کنید.

جوایز ارائه دهندگان نقدینگی از ۰.۳% کارمزد معاملاتی که توسط معامله گران سوآپ این استخر پرداخت می شود، حاصل می شود. به عنوان مثال، اگر حجم روزانه استخر FSN/aETH 500 هزار دلار باشد، ارائه دهندگان نقدینگی ۰.۳ درصد را به اشتراک خواهند گذاشت که معادل ۱۵۰۰ دلار به نسبت مقدار نقدینگی ارائه شده به استخر است.

توکن حاکمیتی Any

مجموع عرضه ANY 100 میلیون توکن است. عرضه اولیه ۱۵ میلیون ANY بود که از این مقدار ۵ میلیون در ابتدا به استخر FSN/ANY و ۱۰ میلیون ANY به رشد جامعه و اکوسیستم اضافه شد.

۸۵ میلیون ANY باقیمانده به همراه بلاک های شبکه فیوژن در طول تقریباً ۴ سال به شرح زیر توزیع می شود:

۵۰ میلیون ANY به پاداش فعالیت های مختلف کاربر (معاوضه، تامین نقدینگی، اجرای Anyswape Nodes) اختصاص داده شده است.

۳۵ میلیون تومان (۳۵ درصد از کل عرضه) به تیم Anyswap و سهامداران پروژه اختصاص داده شده است. این واقعیت که این تخصیص به همراه بلوک های شبکه فیوژن توزیع می شود، از هرگونه دستکاری بازار یا رفتار نادرست توسط اعضای تیم جلوگیری می کند.

ANY موارد استفاده متفاوتی دارد که عبارتند از:

به عنوان یک توکن ابزار، ANY برای پاداش دادن به کاربران Anyswap با مقادیر قابل توجهی از ANY استفاده خواهد شد. ارائه دهندگان نقدینگی، گره های Anyswap و حتی معامله گران، جوایز را بر اساس بلوک های فیوژن به اشتراک خواهند گذاشت.

به عنوان یک نشانه حاکمیتی، دارندگان هر کسی این فرصت را خواهند داشت تا در مورد لیست‌های ارزدیجیتال، گره‌های کاری Anyswap، تغییر پیشنهادات قوانین حاکمیتی و بسیاری از تصمیمات مهم دیگر مربوط به آینده پلتفرم رای دهند.

چگونه با Anyswap درآمد غیرفعال به دست آوریم

معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز برای دسترسی به نقدینگی و ارز دیجیتال‌های بیشتر استفاده می‌کنند. با Anyswap، می توانید این کار را به روشی کاملاً ایمن و غیر متمرکز انجام دهید. اما این همه ماجرا نیست! شما می توانید از Anyswap برای کسب پاداش و درآمد غیرفعال استفاده کنید، خواه نقدینگی ارائه دهید، یک گره اجرا کنید یا فقط ارز دیجیتال ها و توکن ها را معامله کنید. بیایید نگاهی به فعالیت های شما بیندازیم

ارائه نقدینگی: همانطور که قبلاً توضیح داده شد، وقتی نقدینگی را به یک استخر خاص در Anyswap ارائه می‌کنید، کارمزد ۰.۳ درصدی را که برای معامله‌گران سوآپ دریافت می‌شود، تقسیم می‌کنید. این تقریباً مشابه پروتکل های مشابهی مانند Uniswap است. خوب، .. نه دقیقا. ارائه دهندگان نقدینگی Anyswap پاداش های اضافی را در هر توکن دریافت می کنند. آنها روزانه ۹۹۰۰ ANY را با توجه به سهم هر ارائه دهنده به اشتراک می گذارند.

اجرای یک گره: گره های کاری Anyswap (AWN) از طریق فرآیند رای گیری توسط هر دارنده ای انتخاب می شوند. پس از انتخاب، آنها می توانند گره خود را راه اندازی کنند و جوایز “گره DCRM زنجیره ای” را دریافت کنند، گره های Anyswap روزانه ۶۶۰۰ ANY را به اشتراک خواهند گذاشت.

معامله ارز دیجیتال: در کمال تعجب، می توانید در حین معامله و خرید ارز دیجیتال های مورد علاقه خود نیز درآمد غیرفعالی کسب کنید. درست است که از شما ۰.۴% کارمزد در سوآپ دریافت می کنید (که ۰.۳% آن به تامین کنندگان نقدینگی و ۰.۱% به تیم Anyswap تعلق می گیرد)، اما باید در نظر داشته باشید که ۲۵% از کل عرضه ANY به آن اختصاص داده می شود. پاداش های معاملاتی معامله گران سوآپ به ازای هر ۱۰۰ بلوک فیوژن (تقریباً هر ۲۲ دقیقه) ۲۵۰ ANY را متناسب با حجم معاملات خود در این دوره به اشتراک خواهند گذاشت.

چرا انتظار می رود Anyswap به بهترین پروتکل مبادله در آینده نزدیک تبدیل شود؟

علیرغم آمارهای چشمگیر و فناوری منحصربفرد پشت  انواع مبادله ها، Anyswap همچنان زیر رادار پرواز می کند. وقتی صحبت از شناخت بازار و پذیرش جامعه به میان می آید، منصفانه است که بگوییم این پروتکل مبادله کمتر از ارزش گذاری شده است. در اینجا دلایل اصلی وجود دارد که چرا Anyswap می تواند به محبوب ترین پروتکل مبادله در بازار تبدیل شود:

– زنجیره متقابل: با استفاده از فناوری DCRM Fusion، ویژگی زنجیره ای Anyswap بدون شک ویژگی اصلی پروتکل است. در حالی که سایر پروتکل‌های مبادله معروف مانند Uniswap اتریوم و Justswap ترون به بلاک چین‌های بومی خود محدود می‌شوند، Anyswap فراتر رفته و با استفاده از توانایی DCRM برای ادغام هر بلاک چین EcdSa و EdDSA، که تقریباً تمام بلاک چین‌های بازار را نشان می‌دهد، امکان مبادله بین بلاک چین‌های مختلف را فراهم می‌کند. .

– هزینه های شبکه: یکی دیگر از جنبه های مهم که در آن Anyswap از سایر رقبا متمایز است، هزینه های شبکه است. در طول رونق فعلی DeFi، ما شاهد این بودیم که چگونه ازدحام شبکه اتریوم منجر به هزینه‌های بسیار مضحکی شد. در مقایسه با اتریوم، هزینه های شبکه Fusion 100 هزار کمتر است، که بدیهی است که برای کاربران بسیار راحت تر است.

– امنیت و عدم تمرکز: علاوه بر دو جنبه قبلی که مختص Anyswap است، امنیت نیز مهم است. Anyswap از فناوری DCRM برای اطمینان از حفظ امن و غیرمتمرکز وجوه کاربران استفاده می کند. برای افزودن یک لایه امنیتی دیگر، Anyswap از توکن حاکمیتی ANY استفاده می کند تا به دارندگان توکن اجازه دهد تصمیم بگیرند که کدام ارز دیجیتال باید به پلتفرم اضافه شود. با این کار از فهرست کردن توکن‌های جعلی و کلاهبرداری مانند آنچه Uniswap است جلوگیری می‌شود.

– پاداش های بیشتر: Anyswap تنها پروتکل مبادله ای است که در آن همه کاربران درآمد غیرفعال، از جمله پاداش معامله گران مبادله، کسب می کنند. گره های کاری Anyswap پاداش های قابل توجهی را در هر توکن به دست می آورند، در حالی که ارائه دهندگان نقدینگی پاداش های مضاعف ناشی از کارمزد معاملات سوآپ و هر گونه پاداش نقدینگی دریافت می کنند.

نتیجه گیری

بنابراین Anyswap یک فرصت سرمایه‌گذاری باورنکردنی برای پذیرندگان اولیه است تا از طریق نگهداری ANY، کسب درآمد غیرفعال، و مهم‌تر از آن، دسترسی به بلاک‌چین‌های مختلف به روشی کاملاً غیرمتمرکز و ایمن، سودهای کلان به دست آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 6 =

اندیکاتور ROC
تحلیل تکنیکال
khabaz

اندیکاتور ROC چیست

اندیکاتور ROC (نرخ تغییر) یک اندیکاتور در تحلیل تکنیکال می باشد که  مبتنی بر حرکت است و درصد تغییر قیمت را بین قیمت فعلی و قیمت

بازار خرسی و گاوی
ارزهای دیجیتال
khabaz

بازار خرسی و گاوی

دو اصطلاح بازار خرسی و بازار گاوی تشریح می کنند که در حالت کلی بازار به چه شکل عمل می کند و افزایشی بودن یا