ماینر عالی جهت استخراج ارز دیجیتال چیست و چه کاربردی دارد ؟

بهترین ماینرهای استخراج ارز دیجیتال چه می باشند؟

استخراج ارزهای دیجیتال پول رایگان است، اما فقط در صورتی که به اندازه کافی باهوش باشید. می‌توانید با مشارکت در فناوری نرم‌افزاری که بلاک چین کریپتو را اجرا می‌کند، درآمد کسب کنید. در این مقاله می خواهیم انواع ماینر را بررسی کنیم.

حتی می توانید از طریق رایانه شخصی خودتان در حین تماشای برنامه‌های مورد علاقه خود در نتفلیکس، مقداری دلار درآمد کسب کند. در این مقاله، پلتفرم‌های مختلف استخراج ارز دیجیتال را برای شما به اشتراک می‌گذارم تا درآمد غیرفعالی داشته باشید.

ماینینگ راه نجات دنیای ارزهای دیجیتال است. این مورد تراکنش های جاری را تأیید می کند و ارزهای دیجیتال جدید را در معرض گردش قرار می دهد. به زبان ساده، یک ماینر برخی از مسائل پیچیده ریاضی را برای تأیید تراکنش ها حل می کند.

این فرآیندی است که طی آن یک ماینر قدرت محاسباتی و برق خود را با پاداش بلاک مبادله می کند. پاداش بلاک انگیزه ای برای ماینر برای کمک به حفظ فناوری بلاک چین در پشت ارزهای دیجیتال است.

به زبان ساده، بلاک چین، پایه و اساس همه چیزهای رمزنگاری و جهان NFT است. این یک دفتر کل دیجیتال توزیع شده است که اصلا قابل دستکاری نمی باشد.

مزایای استخراج کریپتو

اگر یک ماینر رمزنگاری هستید، می تواند یک بخش جانبی خوب برای شما باشد. با تجزیه و تحلیل کمی، می توانید بر اساس قدرت محاسباتی خود درآمد غیرفعال ایجاد کنید بدون اینکه کاری در مورد آن انجام دهید.

در مرحله بعد، شما می توانید بخش مهمی از فعالیت ها را در حوزه ارزهای رمزنگاری باید انجام دهید، زیرا ماینرها مشارکت کنندگان اصلی در تحقق امور مالی غیرمتمرکز هستند.

در نهایت، شما برای هر تغییری در پروتکل های شبکه حق وتو دارید.

ارز دیجیتال استخراج شده در مقابل غیر ماینینگها

مکانیزم اجماع روشی برای تایید تراکنش ها در یک سیستم غیرمتمرکز مانند زنجیره بلاکی است. همچنین به ایمن نگه داشتن سیستم از آسیب پذیری های احتمالی مانند حمله ۵۱ درصدی کمک می کند.

حمله ۵۱ درصدی موقعیتی است که یک بازیگر بد بیش از ۵۱ درصد از بلاک چین را کنترل می کند. این اکثریت به کلاهبرداران قدرت می دهد تا پروتکل ها را مطابق میل خود شکل دهند. مکانیسم اجماع قدرت را غیرمتمرکز نگه می دارد. چنین درجه ای از تمرکززدایی مستلزم قابلیت های محاسباتی عظیم و کار برای انجام یک حمله ۵۱ درصدی است. در پایان، یک کلاهبردار بیشتر از چیزی که احتمالاً به دست می آورد، مستعد ضرر کردن است.

روش‌های اجماع زیادی مانند اثبات کار، اثبات سهام، اثبات ظرفیت، اثبات فعالیت وجود دارد.

بسته به نوع مکانیزم اجماع، ممکن است ارزهای رمزنگاری نیاز به استخراج یا غیره داشته باشند.

استخراج ارز دیجیتال

بلاک چین هایی که از مکانیزم اجماع اثبات کار استفاده می کنند نیاز به استخراج دارند.

آنها از ماینرها برای تأیید ورودی ها (معاملات) استفاده می کنند. هر زمان که تراکنش ها برای تأیید بالا می روند، ماینرها شروع به رقابت برای حل یک عدد هگزادسیمال ۶۴ رقمی می کنند.

اولین کسی که راه حل را پیدا می کند، آن را به عنوان اثبات کار در کل شبکه پخش می کند. این پیروزی پاداش را به برنده می دهد در حالی که دیگران منتظر چالش بعدی هستند.

این فرآیند هر بار برای یک بلاک تراکنش تکرار می شود. یک بلاک چیزی نیست جز گروهی از تراکنش ها که مجموعاً ۱ مگابایت داده است.

بیت کوین و اتریوم، دو ارز دیجیتال بزرگ، به همراه بسیاری دیگر از اثبات کار استفاده می کنند. بنابراین، آنها برای بررسی هزینه های مضاعف نیاز به استخراج دارند.

تنها ایراد اثبات کار، انرژی مصرف شده و زمان صرف شده برای هر تراکنش است، زیرا تمام ماینرها به جز بخش برنده، قدرت محاسباتی خود را بیهوده هدر می دهند. البته این ویژگی جز ماینر است

ارز دیجیتال غیر استخراجی

تمام کریپتوهایی که از اثبات کار استفاده نمی کنند، غیرقابل استخراج هستند، مانند ریپل، کاردانو و غیره.

آنها از روش‌های محافظه‌کارانه‌تر انرژی برای اعتبارسنجی معاملات استفاده می‌کنند. اثبات سهام یکی از این پروتکل های اجماع است که جایگزینی برای اثبات کار است.

اثبات سهام رقابت را حذف می کند. بلاک ها استخراج نمی شوند. در عوض، آنها توسط ذینفعان تایید می شوند. اعتبار سنجی ها به صورت تصادفی انتخاب می شوند. آنها سهم خود را از کریپتو برای تأیید هر بلاکی به اشتراک می گذارند، و بر اساس میزان تخلف، سهم خود را (جزئی یا کامل) از دست می دهند.

در حالی که اثبات سهام دوستدار محیط است، مجموعه ای از اشکالات خاص خود را دارد به طوری که به جای هزینه های آن، انباشت کریپتو را ترویج می کند.

بنابراین در حال حاضر، برای آینده قابل پیش بینی، اثبات کار (ماینینگ) هیچ جایگزین قوی ندارد.

چه کسی می تواند ارز دیجیتال را استخراج کند؟

به طور کلی، هر کسی با کیف پول پشتیبانی شده، اتصال به اینترنت و سخت افزار قدرتمند می تواند استخراج ارز دیجیتال را آغاز کند. همچنین به نوع ارز دیجیتالی که برای استخراج انتخاب می کنید بستگی دارد.

شما می توانید با استخراج انفرادی یا استخر ماینینگ فعالیت کنید.

در انفرادی، شما به تنهایی هش را حل می کنید، در حالی که این بیشتر یک تلاش گروهی در استخر است. به طور مشابه، همچنین بر اساس نوع سخت افزاری است که شما مستقر کرده اید، CPU، GPU، یا ماینرهای حرفه ای ASIC را شامل می شود.

پلتفرم های استخراج کریپتو

بخش‌های زیر برخی از پلتفرم‌ها و ابزارهای اصلی ماینینگ را مورد بحث قرار می‌دهند که فرآیند استخراج را آسان می‌کنند و بسیاری از تنظیمات فنی را کاهش می‌دهند.

قبل از شروع، مطمئن شوید که یک کیف پول رمزنگاری و نرم افزار استخراج دارید که از انتخاب ارز دیجیتال شما پشتیبانی می کند.

بدون مقدمه، اجازه دهید با برخی از بهترین پلتفرم‌های ماینینگ شروع کنیم.

۱.Ecos

Ecos خود را یک پلتفرم تمام عیار سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال می نامد. و وقتی وسعت آنها را در حوزه کریپتو می بینید، ممکن است همین فکر را نیز شما  بکنید.

دارای کیف پول رمزنگاری، صرافی، قراردادهای استخراج ابری و سبدهای ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران نیز می باشد. علاوه بر این، ECOS دارای یک برنامه تلفن همراه راحت است که در اپ استور و گوگل پلی موجود است.

با این حال، قراردادهای استخراج ابری آنها فقط برای استخراج بیت کوین است. شما می توانید قراردادی بین ۷۵ تا ۵۰۰۰۰ دلار با اعتبار ۱۵ ماه تا ۵۰ ماه ایجاد کنید.

آن‌ها پرداخت‌ها را از طریق کارت‌ها و در چند رمز ارز می‌پذیرند;: BTC، ETH، XRP و LTC.

جالب اینجاست که می‌توانید یک بیت‌مین انت ماینر را از وب‌سایت آن‌ها خریداری کنید. و بیت کوین را در تاسیسات ماینینگ خود استخراج خواهید کرد. در نهایت، شما این انتخاب را دارید که آن را به راحتی به آدرس خود ارسال کنید. آنها روزانه هزینه استخراج ابری و قراردادهای میزبانی ماینر را پرداخت می کنند. تمام آمار دقیق را می توانید در حساب خود مشاهده کنید.

ویژگی اصلی پلتفرم ECOS این است که برای آزمایش پلتفرم خود قرارداد استخراج ابری رایگان به مدت ۱ ماه ارائه می دهند!

۲.shaming

Shamining همچنین یک پلت فرم استخراج ابری است و فرآیند آن نیز مشابه است: ثبت نام، قرارداد، و استخراج را شامل می شود.

به طور روازنه پرداخت را دارد، بدون توجه به مقدار استخراج شده با نرخ هشی که دارد حداقل سپرده ۱۵۰ دلاری وجود دارد و این پلتفرم عمدتاً از استخراج بیت کوین پشتیبانی می کند.

۳.Storm Grain

StormGain یکی از ساده ترین پلتفرم های ماینینگ است و جز ماینر ها به حساب می آید. این یک فرآیند استخراج با یک کلیک دارد که از منابع محلی شما استفاده نمی کند و رایگان است. اما یک مشکل وجود دارد!

همانطور که تبلیغ می شود، این یک پلتفرم رمزنگاری همه کاره است. شما می توانید بخرید، بفروشید، معامله کنید، مبادله کنید، و استخراج محدود به بیت کوین است و در سرورهای StormGain انجام می شود.

در حال حاضر، اول، ماینینگ در شیفت ۴ ساعته انجام می شود. بنابراین، باید هر چهار ساعت یکبار برای فعال کردن ماینر کلیک کنید. علاوه بر این، اگر در StormGain معامله نمی‌کنید، سرعت ماینینگ تا حدی پایین است که در هر جلسه ماینینگ، ۰.۵ USDT (~ USD) کوچک استخراج می‌کنید.

و دوم، شما باید سطح معاملات خود را افزایش دهید تا سرعت استخراج خود را افزایش دهید. قابل ذکر است که شش سطح دیگر علاوه بر استارتر وجود دارد. بالاترین سطح VIP 3 برای معامله گرانی است که ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ USDT حجم معاملات در ماه  دارند. با این اوج سطح، می توانید درآمد ماینینگ رایگان نزدیک به ۱۶۰۰۰ USDT در ماه داشته باشید.

کارمزد معاملات، مبادله و برداشت به نوع ارز دیجیتال اختصاص دارد. اما، سپرده بدون هر گونه کمیسیون است.

StormGain دارای برنامه های بومی برای اندروید و iOS است. شما همچنین می توانید از آن به عنوان یک برنامه وب استفاده کنید.

در نهایت، StormGain تنها در صورتی مناسب است که همه آن را با رمزنگاری انجام دهید. اگر به تنهایی به ماینینگ علاقه دارید، برای دانستن در مورد پلتفرم های کریپتو به خواندن ادامه دهید.

۴.Slushpool

Slushpool مکانی عالی برای قدم گذاشتن برای افرادی است که قصد استخراج از استخر را دارند.

این یکی از موارد مهم در استخراج بیت کوین است که در حال حاضر حدود ۳.۵ درصد از کل بیت کوین ها را استخراج می کند.

SlushPool برای استفاده از پلتفرم خود ۲٪ هزینه استخر دریافت می کند. همچنین برای برخی از ماینرهای ASIC پشتیبانی شده، یک گزینه هزینه استخر ۰% دارد.

همچنین دارای یک اپلیکیشن رسمی موبایل برای iOS و اندروید است. این برنامه می تواند به عنوان یک ابزار نظارت بر حساب استفاده شود. SlushPool به وضوح بیان می کند که شما نمی توانید با برنامه تلفن همراه خود ماین کنید.

پلتفرم آن دارای احراز هویت دو مرحله ای برای امنیت بیشتر است. علاوه بر رمزهای عبور معمولی یک بار مصرف، می توانید از دستگاه های احراز هویت فیزیکی سازگار با FIDO2 مانند TREZOR یا Yubikey استفاده کنید.

در حالی که حداقل پرداخت ۰.۰۰۱ BTC است، شما برای تراکنش های کمتر از ۰.۰۱ BTC کارمزد پرداخت ۰.۰۰۰۱ BTC می پردازید. همین امر در مورد پرداخت های Zcash نیز صدق می کند.

SlushPool دارای سرورهای استخراج بیت کوین در سراسر برخی کشورها نیز می باشد که عبارتند از: ایالات متحده آمریکا، اروپا، کانادا، ژاپن و سنگاپور را شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =

ریپل
ارزهای دیجیتال
khabaz

ریپل چیست

ریپل Ripple  یک فناوری است که هم به عنوان رمزارز پایه و هم به عنوان شبکه پرداخت دیجیتال برای معاملات مالی عمل می کند که

شاخص MPI چیست؟
آموزش
زرین حاتمی

شاخص MPI چیست؟

شاخص موقعیت ماینرها (MPI) به عنوان نسبت تعداد خروجی همه ماینرها به دلار تقسیم بر میانگین متحرک ۳۶۵ روز آن تعریف می شود. این اندیکاتور

فول نود
ارزهای دیجیتال
khabaz

فول نود چیست

فول نودFull Node ، نود هایی هستند که به صورت مستقیم به بلاک چین بیت کوین متصل می شوند و تمام قوانین و مقررات بیت