بازی ovr چیست؟

بازی ovr چیست؟

 پس از آنکه NFT را تجربه کردیم همه چیز در مورد NFT به سمت جریان اصلی بازار سوق پیدا کرده است. بازار NFT شاهد حرکت دیگری در «رده بازی‌های متاورس و NFT» است. پلتفرم واقعیت مجازی OVR در این زمینه به صورت پرشتاب خودش را نشان داده است. که به طور موثر در رده بازی های متاورس و بازی NFT را شامل می شود و آن را به یک موقعیت برد-برد تبدیل می کند.

صنعت بازی با یک مدل کسب و کار خالص پرداخت به بازی شروع شد و به آرامی به سمت یک مدل از بازی‌های زیبا مانند Fortnite حرکت کرد. بازی کردن برای کسب درآمد تنها گام منطقی بعدی این مسیر است که ارزشی را به جوامع باز می‌گرداند. برای ارزش بازی ها ضروری هستند. بلاک چین به عنوان توانمندساز نهایی مدل کسب و کار Play-to-Earn در این داستان ادغام می شود و امکان ایجاد و مالکیت واقعی دارایی های دیجیتال در Metaverse و انتقال ارزش بدون اعتماد بین کاربران و پلتفرم ها را فراهم می کند.

OVR چگونه کار می کند؟

OVR یک لایه دیجیتالی است که کل کره زمین را پوشش می دهد. از ۱.۶ تریلیون بخش شش ضلعی منحصر به فردی به نام OVR Lands تشکیل شده است. زمین ها را می توان با مزایده از سیستم خریداری کرد و سپس به صورت غیر متمرکز معامله یا اجاره کرد. که این لایه دیجیتالی بستر تمامی بخش های متاورس و موارد مربوط به آن را با دگرگونی مواجه ساخته است.

OVR یکی از پلتفرم های پیشرو AR برای ایجاد متاورس وOVR Lands و بازی NFT است که در آن می توانید هر چیزی را ایجاد کنید. این به کاربران اجازه می دهد تا تجربیات تعاملی را در OVR lands، گنج یابی و موارد دیگر را ایجاد کنند.

با نگاهی به آمارهای فعلی statista.com، ذکر این نکته ضروری است که ارزش بازار جهانی بازی در دهه گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، به طوری که پیش بینی می شود در صورت ادامه با این سرعت، در سال ۲۰۲۳ به مرز ۲۰۰ میلیارد دلار برسد. . با توجه بیشتر و بیشتری که اخیراً به NFT ها معطوف شده است، بازار NFT شاهد افزایش قابل توجهی در سرمایه خود بوده است که از ۳۳۸ میلیون دلار در اواخر سال ۲۰۲۰ به بیش از ۲۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ رسیده است.

بازی NFT در حال حاضر به سرعت در حال پیشروی است

پلتفرم‌های بازی NFT مانند Axie Infinity در حال حاضر به ما نشان می‌دهند که چرا شتاب در رده بازی‌های NFT در حال افزایش است. پلتفرم Crypto Kitties مانند که به کاربران اجازه می‌دهد از پرورش، مبارزه و تجارت حیوانات خانگی دیجیتالی در NFT پاداش‌هایی کسب کنند، اخیراً در عرض چند هفته شاهد افزایش ۷۰۰ درصدی از پایین‌ترین حد خود بوده است! OVR که بازی‌های متاورس و NFT را کاهش می‌دهد، در مدت کوتاهی از زمان ورودش به بازار NFT به موفقیت‌های زیادی دست یافت.

OVR یک منبع باز در ایجاد متاورس است

به عنوان مثال، گالری OVR به وضوح پتانسیل یک متاورس را در تجارت ما نشان می دهد. راه اندازی گالری دیجیتال باعث شد طرفداران و اعضای تیم OVR در آواتارهای قابل تنظیم سه بعدی خود شرکت کنند.  که باعث ایجاد لایه دوگانه در زندگی می شود.

در حال حاضر، گالری OVR اکنون در OVR Builder به عنوان یک دارایی رایگان برای هر کاربر OVR فعال است! با استفاده از این افزونه، کاربران می توانند گالری هنری خود را در OVR land خود بسازند، هنرهای NFT را در آن میزبانی کنند، و نمایشگاه هایی را ایجاد نمایند

اکوسیستمی که در آن بازی NFT در حال رونق است

OVR یک پلتفرم واقعیت مجازی منبع باز است که به طور واقعی به جامعه اجازه می دهد تا متاورس خودش را ایجاد کند و بسازد. در ماه‌های گذشته، بیش از ۳۰۰۰۰۰ فروش OVR lands  ثبت شده است که صاحبان آن‌ها قبلاً تجربه‌های سه بعدی تعاملی را در دنیای مجازی خود ایجاد کرده‌اند. کاربران OVR خلاقیت را به سطح های چند بعدی  بعدی می برند و تجربیاتی را در سرزمین های مجازی خود ایجاد می کنند که بسیاری آن را “غیر ممکن” تعریف می کنند.

ما عصر دایناسورها را پشت سر گذاشته‌ایم، زیرا با همه آنچه می‌دانیم، آنها میلیون‌ها سال پیش منقرض شده‌اند. این در دنیای واقعی صادق است، اما نه در متاواژه ای که کاربران ما در حال ساختن آن هستند. در تأیید این ادعا،  همچنین یکی از کاربران OVR  هست  که نوع تجربه “پارک ژوراسیک” را در OVRL خود با هنر مجازی دایناسور وارداتی بازسازی کرده است! در سرزمین OVRL او، می‌توانید دایناسوری را بیابید که انگار در حال تعقیب کسی است که در مسیرش است. موارد دیگری مانند ققنوس چینی اساطیری وجود دارد که توسط یکی دیگر از کاربران  در مقابل یک فروشگاه بازسازی شده است  و خیلی دیگر از این موارد وجود دارند. تجربیات بالا دست یافتنی  هستند زیرا در متاورس بازی OVR همه چیز ممکن است!

و این تمام نیست؛ بازی شکار گنج، که تجربه آن عمدتاً به عنوان “بیشتر از پوکمون گو ” (pokemon go) توصیف می شود، به هزاران بازیکن در توکن های بازی ovr برای  پیدا کردن صندوق های گنج پاداش داده است.به طور هیجان انگیز، یک مسابقه گنج یابی در حال انجام است که به شکارچیان خوش شانس گنج پاداشی به مبلغ ۵۰۰۰ دلار در توکن های OVR داده است. پس ما هم برویم گنج هایمان را پیدا کنیم. OVR تجسم کامل بازی متاورس و NFT است. یک جامعه منبع باز با کاربرانی که متاورس خود را ایجاد می کنند  و در آن تمامی تخیلات به واقعیت تبدیل می شوند.

نتیجه گیری:

OVR یک پلت فرم پیشرفته است که توسط بلاک چین اتریوم (ارزهای دیجیتال ) تامین می شود.هر کسی که یک دستگاه تلفن همراه یا عینک هوشمند دارد می‌تواند یک تجربه تعاملی و واقعیت مجازی افزوده متناسب با موقعیت فعلی GPS شما در دنیای واقعی داشته باشد. OVR در حال ایجاد استاندارد جدیدی در بخش واقعیت افزوده است.کاربران می توانند محتوای سه بعدی را در متاورس توسعه دهند، فضایی را که در آن میزبانی می شود در قالب یک NFT داشته باشند و آن را در هر مکان مربوطه در جهان قرار دهند. و تمامی این موارد در OVR ممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

مبادله اتمی
ارزهای دیجیتال
khabaz

مبادله اتمی Atomic Swap

مبادله اتمی یک فناوری قرارداد هوشمند است که امکان مبادله یک ارز رمزنگاری شده با ارز دیگر بدون استفاده از واسطه های متمرکز مانند مبادلات

استیبل کوین
ارزهای دیجیتال
khabaz

استیبل کوین چیست

استیبل کوین Stablecoin  یک نوع جدید از ارزهای رمزپایه است که تلاش می کند ثبات قیمت را ارائه دهد و توسط دارایی ذخیره پشتیبانی شود.در