ارز KCS چیست

سهام KuCoin چیست؟

سهام KuCoin یک توکن اختصاصی برای تبادل دارایی رمزنگاری KuCoin است و فقط در پلتفرم KuCoin قابل معامله است. می توان آن را برای ETH، BTC، USDT، NEO، DRGN، LTC و سایر دارایی های رمزنگاری محبوب معامله کرد. توکن با پرداخت بخشی از هزینه مبادله به دارندگان پاداش می دهد. در این بخش ارز KCS را مورد بررسی قرار می دهیم.

در واقع خرید یک ارز رمزنگاری شده دردسری بزرگتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. راه‌اندازی یک کیف پول، یک حساب صرافی، تأیید همه چیز در حین ذخیره کردن و ایمن کردن پین‌ها می‌تواند هر کسی را غافلگیر کند. هنگامی که رمزارز دارید، مبادله آن حتی سخت تر می شود. KuCoin یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال موجود در بازار است و هنوز در مراحل ابتدایی خود است و در آگوست ۲۰۱۷ فعال می‌شود.

KuCoin ممکن است جوان باشد، اما تیم آن، که شامل GF Securities، Ant Financial، Youling، Jianbang Communication و iBOX PAY می شود، این موارد بخش های قدیمی بلاک چین هستند که به سال ۲۰۱۱ باز می گردند. طرح بندی تمیزی دارد و هزینه های برداشت تا ۰.۰۰۰۵ BTC را دارد. ، ۰.۰۰۱ LTC یا ۰.۰۱ ETH. موارد دیگر مانند NEO و GAS رایگان هستند. و پشتیبانی مشتری ۲۴/۷ ارائه می شود.

KuCoin نه تنها در حال حاضر یک پروژه موفق است، حتی در مراحل اولیه خود، KuCoin همه قطعات را برای موفقیت در مسیر خود دارد. قبل از تحقیق در مورد قابلیت KuCoin به عنوان یک صرافی رمزنگاری، بیایید عملکرد KCS، توکن ERC-20 اختصاصی آن را در بازار بررسی کنیم.

توضیحاتی در مورد ارز KCS

KuCoin در مجموع ۱۸۰,۷۳۰,۵۷۶ ارز KCS عرضه می کند. اوج قیمت آن تا کنون ۲۰.۸۴ دلار در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ بوده است.

KuCoin   ۰.۱  درصد کارمزد دریافت می کند. ۱۰ درصد از کارمزدهای معاملاتی را برای ارتقاء و تبلیغات شبکه حفظ می کند، در حالی که ۵۰ درصد کارمزدها به عنوان پاداش برای ارجاع و تجارت به کاربران بازگردانده می شود. اگر ارز KCS را به اندازه کافی نگه دارید، می توانید نیمی از این هزینه ها را از طریق سیستم تقسیم سود بازگردانید.

تقریباً ۴ میلیون دلار ارزKCS به صورت روزانه معامله می شود، با جفت های معاملاتی شامل بسیاری از ارزهای پشتیبانی شده در بازار را نیز شامل می شود که عبارتند از: KuCoin: BTC، USDT، ETH، XRP، EOS، LTC، NEO، CS، GO و MTV.

کیف پول صرافی KuCoin تنها کیف پول رسمی است، اگرچه هر کیف پول سازگار با ERC20 باید ارز KCS را به خوبی ذخیره کند.

بررسی های جدید تر

از آنجایی که کوکوین توسط کارشناسان صنعت مالی ایجاد شده است، از نظر مالی امن است و هیچ هک گسترده ای از زمان راه اندازی آن گزارش نشده است. همچنین عملکرد کوکوین به عنوان یک صرافی بسیار چشمگیر نیز بوده است.

در واقع،  فعالیت های صرافی رمزارز در چند سال گذشته در حال افزایش بوده است. در سال ۲۰۱۷، ۲۶۶ میلیون دلار به دلیل نقض مبادلات ارزی از دست رفت و این رقم در سال ۲۰۱۸ بیش از ۷۳۱ میلیون دلار است.

همچنین در مورد امنیت در صرافی کریپتو نیز صحبت هایی شده است. Coincheck به تنهایی در سال ۲۰۱۸ به مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار هک شد و دزدی ۴۷۳ میلیون دلاری کوه Gox را  به نابودی کشاند. با ورود به پایان سال ۲۰۱۸، چندین عملیات هکی کمترمانند ۳۰ میلیون دلار سرقت شده از Bithumb این اعداد را تکمیل می کنند.

این که KuCoin هنوز در مقیاس وسیع به خطر نیفتاده است (که ما از آن آگاه هستیم) البته الهام بخش نیز می تواند باشد. همچنین به احتمال زیاد اجتناب ناپذیر است. و لی عملیات هک باعث نابودی صرافی نمی شود.

همچنین، KuCoin باید به امنیت شبکه اتریومی که در آن قرار دارد وابسته باشد. کدنویسی، پیکربندی، و خطاهای کاربر منجر به جریان ثابت بیش از ۲۰ تا ۴۰ میلیون دلار هک اتریوم شد. فقط زمان زیادی است که KuCoin ضربه بخورد (البته امیدواریم که نه)، اما جالب است که ببینیم چگونه بهبود می یابد.

پادشاهی در صرافی های رمزنگاری

مقررات برای سال‌های آینده موضوع مهمی در ارزهای دیجیتال خواهد بود و KuCoin هم به‌عنوان ارز دیجیتال و هم به‌عنوان صرافی با مقررات مواجه است. این مورد ترسی ندارد در واقع، ۸۸ درصد از صرافی‌های ارزهای دیجیتال که توسط Mistertango، یک شرکت پرداخت ارز دیجیتال مستقر در لیتوانی مورد بررسی قرار گرفته‌اند، گزارش داده‌اند که می‌خواهند مقررات صنعت برای تثبیت قیمت‌ها و ایجاد اطمینان برای سرمایه‌گذاران باشد.

از آنجایی که KuCoin در چین فعالیت می کند (جایی که در حال حاضر مجاز به استفاده از آن نیست) و در هنگ کنگ مستقر است،  و باید داد جامعه جهانی با آن چکونه برخورد می کند

  SEC در  ایالات متحده به طور خاص به شدت صرافی های رمزنگاری را برای فعالیت غیرقانونی و ثبت نشده زیر نظر دارد. هر دو SEC و IRS به شدت Coinbase را در سال گذشته مورد بررسی قرار دادند.

با این حال، KuCoin هیچ‌یک از نگرانی‌های صرافی‌هایی مانند Bitfinex را ندارد، زیرا ارتباطات آن با تتر و دستکاری قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۱۷، چشم سیاهی بر صنعت است. قیمت ها در تمامی ارزهای دیجیتال از نوامبر ۲۰۱۷ تا ژانویه ۲۰۱۸ به دلیل حباب مصنوعی که هنوز در حال بهبودی از آن هستیم، به شدت افزایش یافت.

بعید است که KuCoin با واکنش شدید تنظیم‌کننده‌ها مواجه شود، و این امر دور از ذهن می باشد.

خلاصه سهام KuCoin

KuCoin یکی از برترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان است. این صرافی کمتر از سایر صرافی ها شناخته شده است، زیرا نام آن به طور مداوم در سرفصل های خبری به دلیل هک های گسترده و نقض های امنیتی منتشر نمی شود. البته، این فقط یک مسئله زمان است، زیرا هیچ فناوری کامل نیست. با این حال، KuCoin به دلیل شالوده محکمی که ساخته است، به اندازه کافی همه کاره است تا بتواند زنده بماند.

KCS یک توکن ERC-20 است که توسط KuCoin برای مبادلات دارایی های کریپتو استفاده می شود. کارمزدهای مبادله کم است و با نگه داشتن توکن‌های KCS در پلتفرم صرافی KuCoin می‌توان درآمد زیادی به دست آورد.

KuCoin یک صرافی امن است و تاکنون تحت هیچ نظارت قانونی قرار نگرفته است. این شرکت در هنگ کنگ مستقر است و خارج از چین فعالیت می کند، بنابراین مراقب باشید.

KuCoin دارای یک رابط  عالی و ساده است که کاربران را روزانه به صرافی خود می کشاند (در کنار اپلیکیشن موبایل و هزینه های پایین بخش ها).

با وجود مدل کسب و کار مناسب، KuCoin می‌تواند سر خود را پایین نگه دارد و به سمت بالای بازار ارزهای دیجیتال حرکت کند. هیچ‌چیز در زندگی یا ارز دیجیتال تضمین نمی‌شود، اما KuCoin یک صرافی است که شانس زیادی برای زنده ماندن از حمله نظارتی که صنعت مطمئناً با آن مواجه خواهد شد، است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

پروتکل 0x
ارزهای دیجیتال
khabaz

پروتکل زیرو ایکس(0x)

پروتکل 0x یک پروتکل باز است که امکان تبادل دارایی های نظیر به نظیر را در بلاک چین اتریوم فراهم می کند.این پروتکل  در سال

شاخص گردش پولی
تحلیل تکنیکال
khabaz

شاخص گردش پول چیست

شاخص گردش پول یا MFI یک اندیکاتور نوسانگر برای تحلیل تکنیکال می باشد که ورودی و خروجی پول یک دارایی در یک دوره زمانی مشخص

ارزهای دیجیتال
khabaz

صرافی های غیرمتمرکز (Decentralized Exchanges)

اگرچه صرافی های غیرمتمرکز Decentralized Exchanges در حال حاضر بر فعالیت های تجاری ارزهای دیجیتال غالب هستند، اما محبوبیت صرافی های غیرمتمرکز (DEX) رو به